Žena podpálila byt ve Vršovicích: Ráno se měla vystěhovat

Autor: rvs - 
6. listopadu 2015
12:31

Otřesný zážitek mají za sebou obyvatelé domu v pražských Vršovicích. V noci na pátek tam žena (†53) zapálila byt. Podle sousedů šlo o sebevraždu.

Požár zřejmě založila žena, která bydlela v přízemí domu. Sama v ohni zemřela. „Dlouhodobě s ní byly problémy. Neplatila a v pátek v pět hodin měla společně s partnerem byt předat. Abychom neviděli, že je doma, svítila si v bytě svíčkou,“ popsal majitel domu.

Podle některých lidí z domu šlo o sebevraždu. „V noci, když už u nich hořelo, vyběhl její přítel z bytu a křičel, že ho chtěla zapálit,“ popsal soused. Z domu bylo v noci evakuováno 60 lidí. Nájemnici bytu se záchranářům oživit nepodařilo, její partner skončil s vážnými zraněními v nemocnici.

znalec ( 6. listopadu 2015 14:57 )

Upřesňuju jako pamětník, platy byly u žen 1200, chlapi 1800 ,dámská bunda byla za cca 800,hezčí z dovozu za 1200, pomeranče byly hnusné kubánské za 8 za kg, normální pomeranče španělské za 14 kg a tak dále...

balika ( 6. listopadu 2015 14:50 )

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Bude hůře.

fortun ( 6. listopadu 2015 14:04 )

Bunda stála tři stovky bralo se kolem dvou tisíc z jedné výplaty by si člověk koupil bundy minimálně dvě, dále nechápu jaké fronty na pomeranče??? když podle některých pomeranče vůbec nebyli podplácení bylo normální v řádu stovek, dnes se to jmenuje korupce a je to v řádech milionů Jen s tou poslední větou lze souhlasit

joldh ( 6. listopadu 2015 13:54 )

To jsou důsledky špatně provedené privatizace, ten polistopadový vývoj byl přímo zločinný. Pamatuji sliby :"Za pět let na úrovni Rakouska!" Ani za sto let! Komouše bych nevolal, netoužím po frontách na pomeranče a podplácení vedoucího v prodejně nábytku a šetření na zimní bundu. Fakt ale je, že ekonomická situace některých lidí je zoufalá!

dutchschulz ( 6. listopadu 2015 13:35 )

Vršovice jsou taková počestná čtvrť... priváty, putyky a exoti, jako dotyčná dáma. A ten její přítel, co ho údajně chtěla podpálit, bude asi taky "jedlej".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud