U plzeňských kolejí ležel mrtvý muž v dece. Policisté se snaží zjistit jeho totožnost

Autor: lm - 
15. října 2015
20:01

Plzeňští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc. Policisté potřebují zjistit totožnost mrtvého muže, který byl nalezen 13. října v ulici Částkova, nedaleko středoškolských kolejí. Mrtvola muže byla zabalená v dece.

Muž byl nalezen v úterý kolem třetí hodiny v křoví u budovy s číslem popisným 56. Přivolaný koroner na těle nezjistil známky násilí. Přesnou příčinu úmrtí ale určí až nařízená soudní pitva.

Policistům se dosud nepodařilo získat informace, které by vedly ke zjištění totožnosti zemřelého. Vyšetřovatelé proto prosí o pomoc veřejnost. „Muž byl oblečen do světlých džínových kalhot, tmavě hnědé bundy a několika mikin. Specifickým znamením je tetování na levé ruce. Na zápěstí paže má vyobrazenou šipku směřující k malíkové hraně ruky,“ uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová. Podle dostupných informací je pravděpodobné, že se jedná o muže bez domova.

Pokud můžete poskytnout jakékoli informace, které by mohly vést ke ztotožnění mrtvoly, obraťte se prosím neprodleně na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud