Manželka ředitele, který obtěžoval žačky: Tvrdila, že ji podvádí, ale teď ho hájí

Autor: Zbyněk Schnapka - 
14. října 2015
05:00

Byl mi nevěrný se studentkami. To psala na Facebooku žena ředitele plzeňské střední školy. Když ho ale obvinila studentka z obtěžování, otočila a muže hájí.

Studentka Diana (19) podala na ředitele trestní oznámení. Tvrdí, že po ní chtěl sex. Když nechtěla, nechal ji prý rupnout u maturity. Ředitel tvrdí, že je to nesmysl.

Jeho manželka Marcela ale na Facebooku příteli Jiřímu tvrdí opak. Jiří přepis poskytl médiím. Je to síla. Kvůli citlivosti se nedá většina obsahu zveřejnit. „Vím určitě, že mi už byl nevěrný se studentkami. Pak si s nimi píše,“ uvedla Marcela.

„Odjel se studentkami do Francie. Pak byl viděn s jednou z nich v nákupním centru, jak se směje a popíjí kávu. Doma to zapřel. Ona mu však psala SMS a tykala mu,“ psala manželka.

Zpráv bylo více. „Jednou si zapomněl mobil. Stále mu přicházely SMS. Od něj tam byla SMS. Studentce se omlouval, že jí k narozeninám donesl jen čokoládu, že kdyby se nezlobila, rád by jí donesl květiny a políbil ji,“ tvrdila Marcela.

Jiří zveřejnil rozhovory z Facebooku, jelikož se mu nelíbila vyjádření Marcely v médiích. „Lžete oba, ty i tvůj manžel. Proto zveřejňuji tvé zprávy, kde se mnou mluvíš o manželových avantýrách se studentkami... Nelze nechat tu holku zničit jen proto, aby se zachránil tvůj manžel,“ řekl Jiří.

Co nyní tvrdí žena ředitele

Na Facebooku jste přímo napsala, že vám byl manžel nevěrný se studentkami.

„To byla pouze domněnka, já jsem si to myslela, pak se to všechno vyvrátilo a je to v pořádku. Nikdy k ničemu takovému nedošlo.“

Proč jste to tedy psala?

„Byla jsem přesvědčená, že je mi nevěrný. Pořád něco psal do mobilu. Když jsem se podívala, zjistila jsem, že se ho tam holčina ptala, že si neví rady s maturitní otázkou. Ale tykala mu. Mě se to dotklo a byla žárlivá scéna. Vydedukovala jsem si z toho, že s ní spí.“

Na Facebooku jste se také zmínila o jeho zájezdu se studentkami do Francie.

„Spojila jsem se s tou, s kterou tam byl. A ta mi zcela jasně řekla, že to není pravda (pozn. red.: že s ní spal), že tam nebyl ani náznak. A kdyby to prý zkusila, že ji odpálkuje.“

Proč teď mluvíte úplně jinak a popíráte tím, co jste o nevěře manžela se studentkami napsala?

„Dívala jsem se mu do mailu, telefonu a pak jsem si to ještě zjišťovala u těch studentek. Všechny se mi vysmály, že to ani na něj nešlo zkusit.“

jany ( 28. října 2015 12:59 )

dobre ten jiri dela. kdo vi, s kym reditel jeste spal, a manelka v zoufale snaze muze napacat skodu prave tem teenagerkam.

ginna15 ( 14. října 2015 12:48 )

Dneštní holčiny jdou přes mrtvoly a velice dobře vědí,kde jim khundisko otevře cestu ke karieře..bohužel.

mandat ( 14. října 2015 11:36 )

Chlap se diva na zenskou uplne jinak. Zajima ho malde maso a je fuk,jak holka vypada.Stejne je to jen na chvili.

vary ( 14. října 2015 10:44 )

To je umění dnešních mladých slečen. V palicích nas.ráno, tak vystrčí kozy a špekatý haxny a myslí si, že se z toho každej po.se.re.

moiaza ( 14. října 2015 09:51 )

Tak to na světě chodí. Pán učitel je zřejmě křesťan a řídí se 11. přikázáním "nelituj hříchů, ale každé promarněné příležitosti".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud