Plánovaný únos Babišových dětí: Chystal ho gang, který měl přepadnout Bémova exnáměstka

Autor: ljš - 
11. 10. 2015
05:00

Chladnokrevní a bezcitní gangsteři, kteří byli dopadeni jen pár minut před přepadením rodiny Bémova exnáměstka Rudolfa Blažka, měli v hledáčku ještě mocnějšího a bohatšího muže. Chystali se údajně na ministra financí Andreje Babiše.

Zpráva o plánovaném útoku na Babišovu rodinu se v médiích objevila už v létě. O jaký gang ale šlo, se ukázalo až nyní. Podle Mladé fronty Dnes jde o stejnou skupinu Balkánců, kteří chtěli o 220 milionů připravit exnáměstka Blažka.

V plánování obou akcí se nezdráhali počítat s tím, že k vydírání použijí děti. Na Blažkovy potomky chtěli střílet, v Babišově případě se mluvilo o únosu.

Policii se ale naštěstí podařilo obě akce překazit. O tom, že obětí má být i druhý nejbohatší muž Česka, se kriminalisté dozvěděli právě při vyšetřování Blažkova případu. Když se jim podařilo mezi gangstery dostat své lidi. Babiš měl proto několik týdnů zvýšenou ochranu a policisté mu dokonce okupovali zahradu.

Zvláštní ale je, že gangsteři znovu běhají po svobodě. Když začali zpívat a udali všechny komplice, včetně Berbrova řezníka Zdeňka Vaňkáta, který jim jako policista zajišťoval krytí, byli propuštěni z vazby. Zato nechvalně známý rozhodčí sedí za mřížemi už pět měsíců.

 

Doporučujeme
londynskypes ( 12. října 2015 10:44 )

pakaz

eyhel ( 11. října 2015 20:04 )

Blažek asi ne, přitom velel Bulovce.

tomik007 ( 11. října 2015 19:07 )

To vypada spis jako roztrzka dvou balkanskych struktur.

vi3ol ( 11. října 2015 17:35 )

Ten Blažek je ještě blbější, než by se mohlo čekat.. přizná, že ty stamiliony nemá doma.. po těch kauzách.. Nebo něco podstrčil, jako v případě Krejčíře, aby tam nebyly?? Musí to být opravdu na kvadrát...nikdy jsem nepřemýšlel, kam je ulít, ale kdybych je měl, a nemít v hlavě nasráno, tak se zeptám třeba o radu Rittiga..

kkkastr ( 11. října 2015 11:45 )

a co lidé ve fabrikách ti tě také zajímají nebo jen zvířátka?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud