Tragická dopravní nehoda: Auto se střetlo s motocyklem, oba řidi zahynuli

Dva lidé v pátek odpoledne zemřeli po střetu osobního auta s motocyklem u obce Zubčice na Českokrumlovsku. Sedmapadesátiletý řidič motocyklu zemřel na místě a třiatřicetiletý řidič auta podlehl zraněním po leteckém převozu do krajské nemocnice, uvedl na policejním webu mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.
Nehoda se stala před 16:30. Vůz Škoda Octavia jel po silnici II/157 ve směru Český Krumlov - Kaplice. Před odbočkou na Zubčice se z dosud nejasných příčin střetl s motocyklem Suzuki jedoucím stejným směrem.
Podle zjištění policie jelo za oběma těmito vozidly ještě černé auto Kia. Jeho řidič ale z místa odjel před příjezdem policejní hlídky. Měl by se přihlásit na tísňové lince 158 nebo na českokrumlovském dopravním inspektorátu.
Na jihočeských silnicích už letos zemřelo 57 lidí. Loni při nehodách v regionu zahynulo 63 lidí.
Dva životy vyhasly při dopravní nehodě u Zubčic. Neuběhlo ani 24 hodin od dopravní nehody s tragickým koncem na...
Posted by Týdeník Policie on Sunday, October 4, 2015
Lidé si neumí vážit života. Stále si musí na něco hrát. Na mistry světa, na piloty F-1 a pod. Pak to dopadne takto.