Proč rodina kadeřnice mluvila o mafii? Nečesaní zveřejnili jejich výpovědi

11. 9. 2015
17:29

Měla to být formalita, je to ale velká bitva! Rodiče Lukáše Nečesaného, který byl podle Nejvyššího soudu neprávem odsouzen za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích, se snaží všemi způsoby upozornit na rozpory v případu, které hrají v mladíkův prospěch. Nyní zveřejnili přepisy výpovědí příbuzných oběti.

V těch se hned na několika místech objevuje zmínka o mafii. Byla to dokonce první hypotéza, která napadla manžela napadené Ludmily B., když se ho kriminalisté týž večer, kdy k útoku došlo, ptali, zda má nějaké podezření.

O den později pak tuto myšlenku u výslechu zmínil znovu. „Také bych chtěl uvést, že mi asi před půl rokem manželka říkala, že slyšela o tom, že po podnikatelích a živnostnících chodí vyděrači z Ukrajiny, kteří požadují výpalné, že o tom pouze slyšela, nikdy neříkala, že by to potkalo přímo ji. O těch vyděračích jsem se s ní bavil několikrát,“ řekl prý policistům.

Na mafii zřejmě myslel i syn poškozené Žeňa, který ji v kadeřnictví náhodou našel, když tam šel cestou na šipky neplánovaně na záchod. Poté, co věc oznámil policii, přijel domů za přítelkyní a synem, a když znovu s otcem odjížděl, doma je zamkl a zákal ženě komukoli otevírat. „Aby mně a mému synovi někdo neublížil. Nikdy v minulosti nás takto nezamkl. Absolutně jsme nevěděli, kdo to mohl udělat, napadla nás nějaká mafie,“ uvedla žena.

Právě na její a Žeňovy dluhy obhájci Nečesaného dlouhodobě upozorňovali, policie ale jejich finanční situaci neprověřila. „Na druhou stranu je jasné, že vzhledem k nálezu stop otisků bot od krve na místě činu, které byly prozkoumány trasologickou metodou, je vyloučena jak osoba našeho syna, tak i osoba syna paní poškozené, je třeba pachatele hledat jinde,“ myslí si Nečesaní.


 

tosto ( 12. září 2015 08:50 )

vypadá to , že celá rodina kadeřnice trpí ztrátou paměti ! ! ! ! !šperky , peníze , velká nebo malá stolice chudák syn , ten vždy když to na něj venku příjde utíká k mamě do kadeřnictví

...... ( 12. září 2015 00:21 )

Kdyby byl chudej, tak mu lidi fandí, ale závist je v Čechách norma, takže kluk je štvanec

donpadre ( 12. září 2015 00:01 )

 Tenhle fetak Necesany to na tuti udelal!Jsou to vubec vypecena rodinka,ktera si mysli ze kdyz maji penize tak muzou beztresne mordovat lidi a krast!Doufam ze skonci v base i se svym fotrem!

chevyn ( 11. září 2015 21:25 )

Já tomu klukovi nějak nevěřím.

zkratik ( 11. září 2015 21:18 )

.......„Na druhou stranu je jasné, že vzhledem k nálezu stop otisků bot od krve na místě činu, které byly prozkoumány trasologickou metodou, je vyloučena jak osoba našeho syna, tak i osoba syna paní poškozené, je třeba pachatele hledat jinde,“ myslí si Nečesaní.... to je ale hluboká myšlenka.Možná to byli mimozemšťani

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud