Řidič s nádorem chtěl zemřít: Zabil těhotnou ženu a její matku! V autě seděla i dvouletá holčička

Autor: lm - 
1. září 2015
10:47

Včerejší tragická dopravní nehoda na Kladensku má nečekané pozadí. Řidič dodávky, který se čelně střetl se škodovkou, je vážně nemocný. Podle portálu Tíseň.tv se tímto způsobem možná pokusil o sebevraždu a přitom zabil dvě nevinné ženy!

Tragická dopravní nehoda se odehrála včera na silnici R7 u obce Lotouš. Řidič dodávky ve vysoké rychlosti přejel do protisměru a čelně se srazil s osobním vozem Škoda Fabia. Nehodu způsobil s největší pravděpodobností právě řidič dodávky. Mohlo jít o pokus o sebevraždu?

Podle informací portálu Tíseň.tv se tento řidič dlouhodobě léčí s nádorem na mozku a vše nasvědčuje tomu, že se rozhodl tímto způsobem ukončit svůj život. Vyšetřovatelé se ale prý také zabývají verzí, podle které mohl řidič dostat epileptický záchvat. Šetřit se bude i to, jestli byl muž vůbec způsobilý za volant usednout.

Dvěma ženám z auta už to ale bohužel život nevrátí. Podle posledních informací čelní náraz nepřežily babička a matka, které v autě převážely dvouletou holčičku. Dítě utrpělo pohmožděniny hrudníku a břicha, život holčičce zachránila dětská autosedačka. Portál uvedl, že 32letá matka dítěte byla v době nehody v šestém měsíci těhotenství. Řidič dodávky vyvázl z nehody se zhmožděným hrudníkem a zlomeninou nohy.

krat5 ( 2. září 2015 12:46 )

To je zase kravina, pokud se chtěl zabít, tak měl napálit do stromu a ne do osobáku. Nebo že by mu už hrabalo?

covampotom ( 1. září 2015 23:54 )

U Lotouše žádná R7 není, pisálci. Takže předpokládám, že i ostatní informace jsou stejně důvěryhodné.

victor1 ( 1. září 2015 20:25 )

Ne to těžko,takové tresty dostávají jen politici,podnikatelé,městští a obecní úředníci za zlodějiny,když zaplatí soudce,což není problém.Tento půjde na tvrdo.Počítám ale že to neudělal schválně,ale v tom stavu neměl za volantem co dělat.No,je to strašné.

slider ( 1. září 2015 16:58 )

 Czechs 👎

jansochor ( 1. září 2015 16:01 )

Umlátit ho pantokem, ale pěkně pomalu, aby z toho něco měl.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud