Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Polojasno 20°C

Zničil Landovo auto, teď se bojí a skrývá: Zpěvák musí krotit vlastní fanoušky

Autor: shp - 
10. srpna 2015
14:16

Donedávna to byl na internetu velmi aktivní mladík. Měl profil na celé řadě sociálních sítí včetně Facebooku, Instagramu a LinkedIn. Teď jako by se po něm ve virtuálním světě slehla zem. Petr V. se skrývá i ve skutečnosti, protože má pořádně nahnáno. Byl totiž identifikován jako vandal, který poničil luxusní porsche zpěváka Daniela Landy. Jeho věrní fanoušci nechtějí, aby mu to prošlo, a vyhrožují mu fyzickou likvidací. Sám zpěvák se je ale snaží umírnit.

Petr V. chtěl uštědřit ránu nacionalismu v Česku, jak sám napsal na Instagram. Jenže svoje jednání nedomyslel. Na pražském Vyšehradě poškrábal, poplival a pivem polil luxusní porsche, které patřilo Danielu Landovi. Jenže jeho vandalismus natočily kamery, takže netrvalo dlouho a mladíka poznali kamarádi a známí.

Jakmile ho našli na sociálních sítích i fanoušci Landy, uvědomil si Petr, že je zle a že mu hrozí reálné nebezpečí. To, že ho dopadne policie, je pro něj nyní tím nejmenším. Fanoušci Landy žádají spravedlnost, a to po svém. „Usekal bych ti ruce, aby ti pahýly připomínaly chybu, kterou jsi udělal. A té vypatlané kr*vě bych skalpoval hlavu a hodil to mezi krysy,“ napsal další příznivec Petrovi a jeho přítelkyni, která ničení auta přihlížela.

A takovýmito výhružnými vzkazy se například fanouškovský profil Dana Landy jen hemží. A pifku na Petra nemají jen zpěvákovi příznivci, ale i milovníci pořádných vozů. Na Facebooku renomovaného automobilového webu CarBuzz video zachycující Petra zhlédlo už téměř 12 milionů uživatelů a někteří z nich na vandala nadávají těmi nejhoršími výrazy. Jako roozzuření přiznivci zpěváka.

Své fanoušky se snaží uklidnit sám Landa. „To poslední, co bych si přál je veřejný lynč. Sice nesouhlasím s ničením cizího majetku, ale rozhodně jsem také proti násilí. Celou situaci řeší policie České republiky a budu rád, když se mojí fanoušci zdrží jakéhokoliv útoku na onoho kloučka. Doufám, že se celá situace brzy vyřeší a možná se domluvíme i mimosoudně,“ prohlásil zpěvák.

Příznivce vyzval, aby se zdrželi jakéhokoliv násilí. „Takže prosím všechny své fanoušky, aby to nechali být, protože od toho máme úřady, které by měly zasáhnout a situaci vyřešit. Násilím se nikdy nic nevyřešilo. Nemstěte se prosím,“ dodal Landa, který se v současnosti připravuje na svůj zářijový Velekoncert.

Video  Danielu Landovi vandal poničil auto  - Policie ČR
Video se připravuje ...

schweincenberg ( 11. srpna 2015 14:04 )

Ať si vezme flašku Bráníka a postaví se k tomu čelem...

schweincenberg ( 11. srpna 2015 14:01 )

Netahej sem pravěk šášulo

schweincenberg ( 11. srpna 2015 13:58 )

To možná hajloval tvůj fotr nebo dědek,při Přísaze věrnosti říši za Protektorátu ty blázínku Landův fan club rozhodně nee...

bukyno_29 ( 10. srpna 2015 18:29 )

A dobře dělali, zabíjeli jen posluhovače stb.

bukyno_29 ( 10. srpna 2015 18:26 )

Je to dost pravděpodobné nebo bude ta pakáž zvonit něčim, jak na tom Vyšehradě.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud