Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Pětkrát vystřelil na manželku: U soudu o vazbě se usmíval!

Autor: Jana Ulrichová - 
20. července 2015
13:55

V poutech, ale s úsměvem na tváři odcházel včera od ústeckého okresního soudu Zdeněk B. (39) z Kadaně, obviněný z pokusu o vraždu své manželky. Eskorta ho převezla rovnou do vazby.

Zdeněk B. je podezřelý, že minulý týden ve středu postřelil v autě u hřbitova v Kadani svou ženu. Údajně neunesl zprávu, že už ho nemiluje. Ze vzduchové pistole na ni vypálil pět ran. Broky se jí zavrtaly do tváře a krku. Zdeněk B. se pak tři dny schovával.

Soud v pondělí o jeho vazbě rozhodoval dvě hodiny. Nakonec ho za mříže poslal. „Jsou tu obavy, aby neutekl a neskrýval se, a také, aby svůj čin nedokončil,“ uvedl státní zástupce Vladimír Jan.

Obhájce Zdeňka B. podal proti tomu námitku. „Cítí se nevinen. Nestřílel. Svou ženu má rád,“ řekl. Zdeněk B. při odchodu ze soudní síně prohlásil, že se vyjádří později.

havran2 ( 20. července 2015 14:09 )

AŤ HO MANŽELKA TAKY 5* SŘELÍ A BUDE SE JEŠTĚ USMÍVAT?

marlen52 ( 20. července 2015 14:08 )

zase jeden hajzlík

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud