Jablko nepadá daleko od stromu: Novákův otec také řídil zdrogovaný!

Autor: red - 
19. června 2015
19:38

Loni začátkem května najel zdrogovaný Josef Novák na policistku, která ho chtěla zastavit. Ženu zabil a soud ho nedávno poslal do vězení na téměř 17 let! Jenže teď vyšlo najevo, že ani jeho otec není žádný svatoušek – policie ho totiž vyšetřuje kvůli řízení pod vlivem drog!

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. A podle toho, co zjistila FTV Prima, to v případě Josefa Nováka opravdu platí. Novákův otec totiž také řídil pod vlivem drog a policie ho kvůli tomu bude vyšetřovat!

Pavla Nováka totiž policie pouhých šest dní po rozsudku nad jeho synem nachytala, jak řídil pod vlivem drog! A to ne jen tak ledajakých – test potvrdil přítomnost amfetaminů, kokainu a marihuany!

Případ Josefa Nováka se stal loni 2. května, kdy chtěla řidiče zastavit hlídka z oddělení v Brandýse nad Labem. Třiadvacetiletý řidič podle obžaloby na výzvu policistů nereagoval a začal ujíždět. Nedaleko obce Záryby Novák podle obžaloby najel v rychlosti mezi 69 a 76 kilometry za hodinu do policistky oblečené do reflexní vesty. Žena na následky zranění zemřela. Novák tak zabil mámu dvou dětí!

Podle znalců měl Novák v těle pervitin. Žena se pohybovala kolem policejního auta, které mělo zapnuté majáky a mělo řidiči zatarasit cestu. Novák tvrdí, že se chtěl srážce vyhnout, strhl proto volant doprava a přitom srazil policistku. Ženu prý viděl až ve chvíli nárazu. Hájí se tím, že policistka nebyla vidět a neměla na sobě reflexní vestu. Podle své advokátky nespáchal vraždu, protože ženu nezabil úmyslně. Soud ho však poslal za mříže právě za tento skutek.

zkratik ( 19. června 2015 20:50 )

hovno pleskáči,autor článku se díval na Krimi zprávy a teď je opisuje.Ostatně,to dělaj furt,neumí mít vlastní nápad

magorwilly ( 19. června 2015 20:05 )

 VY HLUPÁCI Z BLESKU STAREJ NOVÁK SEDĚL CCA PŘED 15LETY ZA DOVOZ DROG DO ČR DOSTAL ASI OSMIČKU TAK SI NĚCO ZJISTĚTE A MOŽNÁ NEBUDETE TAK PŘEKVAPENÝ!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud