Mladíci si jeli pro výuční list: Smetli je opilci v BMW

Autor: ljš - 
19. 6. 2015
10:31

Chybělo jim jen pár set metrů a mohli si užívat slavnostní předání výučních listů v nedalekém kulturáku. Do auta, ve kterém na ceremoniál jeli, ale čelně vletělo BMW, které řídil namol opilý muž. Místo oslav tak mladíci skončili v nemocnici.

K nehodě došlo krátce před půl osmou v ulici Zderazská v pražském Radotíně. Černé BMW se vysokou rychlostí řítilo ulicí, náhle vjelo do protisměru, kde čelně narazilo do auta, ve kterém jeli mladí učni ve věku 20 a 21 let. Ti si měli v nedalekém kulturním domě za pár okamžiků převzít výuční listy.

„Oba mladí muži utrpěli vážná vícečetná poranění. Museli být zaintubováni a v umělém spánku byli převezeni na ARO motolské a Ústřední vojenské nemocnice,“ uvedla mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.

Do nemocnice převezli i posádku vozu BMW, ta ale utrpěla jen lehčí zranění. „Muži ve věku 34 a 38 let byli odvezeni do vinohradské nemocnice k chirurgickému ošetření,“ doplnila Ernestová. Podle informací Blesk.cz nadýchali oba přes dvě promile. Případ vyšetřuje policie.

zlymikes ( 19. června 2015 15:02 )

Dva opilci v černém BMW - no já si černou představuji trochu jinak, no ale budiš. A k těm soudcům - znám soudkyni. Když má službu kvůli zadržení a vzetí do vazby, tak se rozhoduje mezi právem a možném následném ohrožení svých dětí, kdyby se chtěl dotyčný lotr někdy mstít. A to právo zpravidla prohraje.

tomik007 ( 19. června 2015 14:07 )

Nejlepe to vyresil ten Ostravan v Porsche

verka1 ( 19. června 2015 13:26 )

bohužel je to tak.

arnosthakl ( 19. června 2015 13:11 )

Pan Abdallah Bin Sa'id Al-Bishi by mel okamzite obdrzet zakazku !

gogo ( 19. června 2015 12:43 )

Každý druhý soudce ho za nějaké všimné jistě pustí. Soudce se dnes nikomu nemusí zodpovídat a hladovost po mamonu u taláru stále roste. Viz šaškárna s Nagyovou..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud