Vrah na útěku: Policie hledá tohoto muže. Zastřelil prý ženu na Blanensku!

Policie pátrá po padesátiletém René Lachmanovi, který zřejmě zastřelil na Blanensku ženu
Autor: ljš, ČTK - 
4. 12. 2014
14:34

Je nebezpečný, ozbrojený a na útěku! Jihomoravská policie pátrá po padesátiletém násilníkovi René Lachmanovi, který podle policie dnes ráno na Blanensku zastřelil o rok starší ženu.

"V Jedovnicích na Blanensku byla dnes ráno násilně usmrcena 51letá žena," informoval mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb. Podle neoficiálních informací ji někdo zastřelil. Mluvčí to nepotvrdil. V souvislosti s případem pátrají policisté jako po podezřelém z činu po padesátiletém René Lachmanovi.

Muž se pravděpodobně pohybuje v autě značky Toyota Land Cruiser zelené metalízy se značkou 8B8 77 94. "V žádném případě by se jej neměl nikdo pokoušet zadržet. Pravděpodobně má u sebe střelnou zbraň a může být nebezpečný," zdůraznil mluvčí. Lachman podle něj pochází z Blanenska.

Na jeho stopu se podle Švába dostali kriminalisté po výslechu mnoha svědků. Mluvčí podrobnosti k případu zatím, a to vzhledem k jeho rozpracovanosti, nesdělil. Lachman měří od 190 do 200 centimetrů, má modré oči a popis jeho oblečení není znám.

lunatic ( 4. prosince 2014 17:34 )

 Vrtá mi hlavou proč tohoto muže policie vlastně hledá ? V článku se píše,že PRÝ zastřelil ženu ... a policejní mluvčí ani nepotvrdil,že žena byla zastřelena ! Pokud k zahájení pátrání postačuje v ČR slůvko PRÝ ... no tak se bojím,aby mě nezačali také hledat.když někdo začne tvrdit,že prý jsem navedl letadlo na budovu WTC v New Yorku

prycsvladou ( 4. prosince 2014 17:18 )

 zastrelit na uteku a tecka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud