Neděle 20. června 2021
Svátek slaví Květa, zítra Alois
Polojasno 33°C

Smrt hledače pokladů: Hledá se detektor kovu a nabízí 10 tisíc za vraha

Autor: rvs - 
21. října 2014
16:25

V pátrání po vrahovi hledače pokladů v Klánovickém lese nastal důležitý posun! Policisté se snaží zjistit, kam zmizel detektor kovů zavražděného Denise B. (33) - neshořel totiž! Navíc anonymní dárce nabídl odměnu za jeho dopadení. 

Policejní experti zjistili, že v požáru, který v červnu založil pachatel na místě vraždy, neshořel detektor kovů, který měl hledač pokladů pocházející z Uzbekistánu před smrtí u sebe. „Detektivové prosí o pomoc veřejnost. Kdokoliv zaznamenal v posledních čtyřech měsících prodej detektoru kovu tohoto typu ať volá linku 158,“ sdělil pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Anonymní dárce nyní nabídl odměnu za informace, které povedou k dopadení vraha. Přesnou částku policie zatím neuvedla, podle mluvčího se však jedná až o desetitisíce korun. „Odměna je určena tomu, kdo detektivům poskytne informaci, která je přivede ke konkrétnímu pachateli. Za případnou spolupráci předem děkujeme všem nelhostejným a pozorným občanům,“ dodal mluvčí.

tomik007 ( 21. října 2014 19:01 )

Co delal Uzbekistansky hledac kovu v Klanovickem lese ? Pokud narusil uzemi Klanovicko-romskym hledacum kovu tak dopadnul jeste dobre.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání