Pátek 9. června 2023
Svátek slaví Stanislava, zítra Gita
Oblačno, bouřka 23°C

Tvář vraždící schizofreničky: Barboru, která zabila Petra, zavřeli do vazby!

Autor: Jiří Čada, shp - 
15. října 2014
19:51

To je ona, šílená schizofrenička, která s noži naběhla do školy ve Žďáru nad Sázavou a v šatně rozjela své krvavé běsnění. Soud rozhodl, že Barbora Orlová (26) půjde do vazby. Její děsivé řádění stálo život Petra Vejvodu (†16), který se snažil hrdinsky zachránit spolužačku.

Barboru přivezli ve středu k soudu v Jihlavě pět minut před půl osmou. O uvalení vazby na psychicky nemocnou ženu, která zabila studenta a dvě žačky zranila, rozhodoval soudce Milan Pokorný. Ten nakonec usoudil, že umístění schizofreničky za mříže je nezbytné.

Ženě hrozí za její krvavý čin patnáct až dvacet let vězení nebo i výjimečný trest. Obviněna byla z vraždy a braní rukojmí.

Barbora naběhla v úterý do školy ve Žďáru nad Sázavou. Přidala se k dětem v davu, proto se dostala dovnitř. V šatně ale schizofreničku přepadl amok a začala běsnit.

Petr chtěl ochránit své spolužačky a zaplatil za to životem. Barbora ho bodla do krku, další dvě dívky zranila. Odzbrojil ji až policejní zásah, muž zákona v přestrojení ji zparalyzoval táserem.

Při zásahu byl ale zraněn policejní vyjednavač. Když Barbora padala k zemi, zranila ho kudlou v obličeji. Petr pak i přes snahu zdravotníků zemřel. Jeho otec ho držel do poslední chvíle za ruku.

"Viděl jsem tu ženskou, která ho pobodala. Měla nůž dlouhej 40-50 cm. Nechápu, jak to mohla udělat. Obnovil bych trest smrti. Přál bych jí elektrické křeslo," řekl Blesk.cz.

Video Matka schizofreničky, která zavraždila Petra: Vím, proč zabíjela! - Ivana Žáková
Video se připravuje ...

libuna119 ( 17. října 2014 19:00 )

Myslím si,že to jen hraje,když může "brouzdat po internetu",nemůže být zas až tak nemocná.(můj názor,nechci dále diskutovat).

libuna119 ( 17. října 2014 18:54 )

Dokud ji někdo nesejme.

danyka ( 17. října 2014 10:11 )

Matka o ní něžně říká Barunka... ale o Petrovi, který tu najednou není, ani slovo.

ivoadler ( 17. října 2014 09:32 )

Bára je skutečně nemocná. Soud jí patrně znovu osvobodí. Nějaký čas se bude ústavně léčit a pak jako relativně zdravá bude propuštěna. Za čas se u ní nemoc opět rozvine a může si to zopakovat. Jak dlouho bude tenhle nesmyslný kolotoč trvat?

suov ( 16. října 2014 09:32 )

To bude následovat, nejen on, ale i soudce ,,,

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání