Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Muž z Třebíčska se pohádal s nájemníkem: Pobodal ho vidlemi!

Muž napadl svého nájemníka vidlemi (Ilustrační foto)
Muž napadl svého nájemníka vidlemi (Ilustrační foto)  (Autor: profimedia.cz)
Autor: ljš, ČTK - 
29. září 2014
12:50

Banální hádka skončila pokusem o vraždu! Sedmašedesátiletý muž neovládl zlost na svého nájemníka (35), který u něj bydlel v rodinném domě, a napadl ho vidlemi. Za pokus o vraždu mu hrozí až 20 let za mřížemi.

Událost se stala 15. září na verandě rodinného domu útočníka v Náramči na Třebíčsku, kde napadený žil v podnájmu. Útočník si nejprve ověřil, jestli je muž skutečně uvnitř domku. "Po chvíli dohadování s nájemníkem z místa odešel, vzal si v kůlně vedle domku vidle, vrátil se na verandu a náhle zaútočil vidlemi. Napadenému muži se podařilo údery vedené do oblasti hlavy a obličeje vykrýt," uvedl vyšetřovatel František Brabec. Útočník pak z místa utekl.

Policisté podezřelého zadrželi den po spáchání činu. "Napadený muž musel bezprostředně po útoku vyhledat lékařské ošetření, neboť utrpěl zranění v obličeji a na rukou. Sedmašedesátiletý muž byl obviněn z pokusu vraždy," uvedl kriminalista Pavel Kubiš.

Letos je to na Vysočině šestý případ dokonané vraždy nebo pokusu vraždy. Všechny případy se kriminalistům podařilo objasnit. Loni kriminalisté na Vysočině vyšetřovali 11 vražd, v roce 2012 šest, v roce 2011 pět a o rok dříve osm. Za trvání krajského ředitelství policie Vysočiny od 1. ledna 2010 do současnosti se podařilo kriminalistům objasnit všechny případy vražd. Tím se podle Čírtkové řadí v objasněnosti vražd mezi nejúspěšnější týmy v České republice.

tochadda ( 29. září 2014 14:28 )

To jsou dneska lidi....hodného mladého milého nájemníka vyhazovat pomocí videl To náš "právní" systém nemůže přece tolerovat. Pán měl kšeftovat s lihem,nebo lístkama na tramvaj a moh bejt vysmátý

milovnikplesku ( 29. září 2014 13:46 )

presne jak pises chtel jsem jej nechat nekteremu z deti ale prodal jsem jej za slisny peniz a mam klid maj to na ucte a ja jsem bez nervu a zavistivci bez argumentu

milovnikplesku ( 29. září 2014 13:45 )

Tak asi nejaky vidlak ne?? Asik mu nechtel zaplatit a jeste vyhrozoval. Jak pise Lepo radeji prodat nez se hadat celit vyhruzkam a nebo se nechat zavrit. No pedofil dostane 12 let vrah 10 a ten co brani sve 20 to je dobry stat tu miluji nas pravni system

lepo ( 29. září 2014 13:27 )

Upřímně - pronajímali jsme byt a to co nám předváděli nájemníci - všichni do jednoho bez rozdílu jestli mladí nebo staří, tak to bylo na ty vidle taky. Nebo alespoň na pořádné kopance do zadele. Raději jsme byt prodali než řešit neustálé problémy - útěky bez zaplaceného nájmu, nepořádku atd.atd. A nejhorší na tom bylo, že s člověkem mluvili jako mistři světa (kolikrát neměli vlastní ani lžíci na polévku). Takže nevím co se dělo, ale 20 roků za napadení vidlemi mi v době, kdy je 5 pedofilů na 10 lidí přijde neadekvátní.

zlymikes ( 29. září 2014 13:05 )

A byly od hnoje nebo jenom od sena?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání