Další postrach v bavoráku? Řidič srazil chlapce na přechodu v Praze, dítě zemřelo!

Autor: ČTK, simao - 
18. září 2014
16:49

Opět nehoda s tragickými následky, opět nevinná oběť, opět hlavním zloduchem řidič za volantem BMW. Na rozdíl od Marka P. (24), který zabil svým vozem mladou Marušku (†21), nebyl tenhle řidič bavoráku pod vlivem drog. Sražený chlapec z Prahy-Proseka však po nehodě svým zraněním bohužel také podlehl. Jak k tragédii došlo?

Chlapec přecházel Proseckou ulici na Praze 9, když v tom se přiřítilo auto a srazilo ho. "Ke srážce došlo zrovna ve chvíli, kdy chlapec přecházel silnici po přechodu pro chodce. Řidič bavoráku těsně před přechodem přejel z pravého jízdního pruhu do levého a následně došlo k osudné nehodě," popsala událost mluvčí policie Iveta Martínková na policejním webu.

Doplnila, že těžce zraněný chlapec byl ihned odvezen do nemocnice, kde později zemřel.  K nehodě došlo v pondělí krátce před 16. hodinou. Policie ji vyšetřuje a žádá případné svědky o pomoc s jejím objasněním. Informace o nehodě mohou sdělit policistům na lince 158. 

Připomnělo to případ řidiče Marka P., který sedí ve vazbě kvůli zběsilé jízdě pražskými ulicemi, při které v Praze u Švandova divadla zabil 5. srpna Marušku, čekající na zastávce na autobus. Najdou se však rozdíly. Marek P. se tehdy dal na útěk, navíc řídil pravděpodobně pod vlivem drog.

Že by i řidič z Prosecké byl zfetovaný, to policie vyloučila. "U řidiče byly provedeny zkoušky, které vyloučily přítomnost alkoholu, nebo drog v těle," dodala policejní mluvčí Martínková.

Video Grázl z BMW jde do vazby! Děsivý pohled muže, který autem zabil dívku! - Tomáš Polák, David Malík

Video Pohřeb Marušky, kterou zabil grázl v BMW! Přišlo 200 lidí! - Pavel Schuster

janina2302 ( 19. září 2014 15:31 )

a ještě něco ten pán nejel 50 co tam měl jet!!!

janina2302 ( 19. září 2014 15:29 )

jahodové ticho ty si vážně idiot co??? vůbec nevíš jak to bylo toho chlapce v jednou pruhu pouštěl autobus a v tom druhém ho srazil magor v BMW.....jinak tomu klukovi bylo 9 a neměl telefon u ucha!!!!!!

shango ( 19. září 2014 01:51 )

Nejvetsi for je ten, ze nabizi rodine sve nakradene penize jako odskodneni. Proc tohle zbytecne hovado jeste dycha?

shango ( 19. září 2014 01:48 )

Ty jsi ale ***, asi stejny indoletni zivocich, ktery by mel byt umrcen, protoze muze potencialne skodit okoli. Melo by si chcipnout, jahodove ticho.

shango ( 19. září 2014 01:45 )

Jaka zeme predku? Na jakou zemi a na jake predky mame byt hrdi? Na Husa, Zizku, taticka Masaryka nebo bratry Masiny, nebo na vlastence Jagra nebo Cecha? Nebo na nasi minulost? Politiku? Kam jsme dotahli ekonomiku a promysl? Snad si z nas delas ***, curaku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud