Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Oblačno, déšť se sněhem -1°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Studená sprcha pro Rezešovou: Dostala tři roky navíc! V opilosti zabila 4 lidi

Autor: ljš - 
11. září 2014
12:38

Doufala v nižší trest, ale u odvolacího soudu čekala milionářskou dcerku Evu Rezešovou studená sprcha. Nekompromisní soudce ji k šestiletému trestu přidal další tři roky!

Maďarský odvolací soud v Budapešti odsoudil Evu Rezešovou na devět let vězení za dopravní nehodu, při které v opilosti zabila čtyři lidi. Do trestu se jí započítá pobyt ve vazbě, kde sedí už dva roky. Na svobodu by se tak mohla dostat nejdříve v roce 2018. Po odpykání dvou třetin trestu može totiž požádat o podmínečné propuštění.

Kromě trestu vězení jí soud udělil také osmiletý zákaz řízení. Soud také milionářce nařídil zaplatil soudní náklady ve výši 6.070 eur (168 tisíc korun).

Původně se podle serveru Čas.sk uvažovalo, že půjde do náprvaněvýchovného ústavu v Egeri, který má nejnižší stupeň ostrahy a rodina by to tam navím měla blízko. Soud s tím ale nesouhlasil.

Podle odůvodnění rozsudku bylo v průběhu odvolacího procesu dokázáno, že za nehodu nese jednoznačně vinu odsouzená. Sazba za tento trestný čin je podle maďárského trestního řádu v rozmezí od pěti do deseti let.

 

9rot6 ( 12. září 2014 06:03 )

Je to málo,měla dostat "dvacku" za každého,v júesej by jí to neprošlo, tam by se smažila nejmíň 50 let,z vlasní zkušenosti vím, že tito tzv.zbohatlíci považují nás obyčejné občany za obtížný hmyz, myslí si,že za peníze si mohou koupit úplně všechno i beztrestnost a málem se jí to povedlo, být to kdokoli jiný běžný občan, tak dostal doživotí a šmytec. Šustivé papírky se tentokrát minuly účinkem!

ninka64 ( 11. září 2014 17:42 )

Nebyla to jen nehoda z nepozornosti, byl v tom alkohol a proto si zaslouží vysoký trest.

ninka64 ( 11. září 2014 17:40 )

ninka64 ( 11. září 2014 17:40 )

Mělo by to být varování pro všechny zbohatlické sprtky, že je prachy neochrání, ale bohužel u nás by to jako v Maďarsku nedopadlo. Soudy u nás jsou úplatné.

reknirmareno ( 11. září 2014 17:27 )

Tohle skutecne nevim ,ale vim mnohe jine......vis? Jediny zlocinec je tahle rozmazlena vrahyne......vis?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud