Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Muž, který útočil kyselinou, má děsivou minulost: Ženu znetvořil, okradl a má mnoho jmen!

Autor: shp - 
27. srpna 2014
10:55

Zbaběle napadl expřítelkyni, protože ho opustila. Policie už o muži, který polil Renatu (50) kyselinou, ví více a z některých informací běhá mráz po zádech. Útočník se jmenuje o Milan Balamut, má bohatou kriminální minulost a vystupuje pod falešnými jmény. Několikrát byl již dopaden při vloupání a vůbec mu není proti srsti násilí páchané na ženách, se kterými se seznamuje na internetu.

Nebohá Renata N. šla v půl osmé jako každé ráno z bytu v 6. patře do práce. Přivolala výtah, nastoupila do něj, dole otevřela dveře a poté ji čekal šok. Její expřítel jí chrstnul žíravinu do obličeje.

Policie díky zveřejnění fotografií útočníka zjistila blíže, o koho jde. Balamut je nebezpečný kriminálník, na kterého by si měly dát pozor především ženy. „Má již trestní minulost majetkového charakteru spočívající převážně ve vloupání do objektů. V minulosti také vystupoval pod falešnými identitami jako Michal Barsík, Bars a Jirsa,“ zveřejnil informace o útočníkovi mluvčí policie Jan Daněk.

Vážené ženy a dámy, sváděl vás agresor na internetu? Napište nám na tip@blesk.cz! O jeho praktikách se musí veřejnost dozvědět!

Podle něj se agresor často a rád seznamuje s ženami z celého Česka na internetu. Když se mu něco nelíbí, nebojí se je uhodit. „Případ byl kvalifikován jako loupež, při které byla poškozené způsobená těžká újma na zdraví. Muž jí totiž po útoku uloupil i kabelku s hotovostí několika stokorun a mobilní telefon. V případě odsouzení za toto jednání hrozí pachateli trest odnětí svobody až na 12 let,“ dodal Daněk.

Policie žádá občany o pomoc. Kdybyste Balamuta spatřili, neváhejte a zavolejte na linku 158. Učinit by tak měly především ženy, kterým násilník ublížil.

Video Zprávy: Polil partnerku kyselinou! A noční mejdan vdovce Rychtáře! - redakce Blesk TV
Video se připravuje ...

abvydavatelstvi ( 27. srpna 2014 16:09 )

Proč nedají pořádnou fotku toho psychopata .... tady vypadá divně ...

abvydavatelstvi ( 27. srpna 2014 16:06 )

Jak se někdo seznamuje přes internet ...tak si zadelava na pořádné problémy... Tam není nikdo normální... buď jsou to gembleri... zlatokopky... zloději.. podvodníci.. a jiní grazli .... Tak si dávejte pozor a nedrazdete hady bosou nohou....

petrkramnypresident ( 27. srpna 2014 15:55 )

Ne, mezinárodní. Olympijský výbor by ho mohl zařadit na příští LOH

japos22 ( 27. srpna 2014 14:54 )

Už tu škatuli vyhoď

petrkramnypresident ( 27. srpna 2014 13:56 )

Je to on ! Koukni na ten jeho psí pohled...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud