Luxusní BMW v Praze zabilo dívku (†21) na zastávce: Řidič utekl!

Autor: senf, ljš, ČTK - 
5. 8. 2014
07:00

Možná cestovala do práce, nebo se vracela domů. Její život ale ukončil opilý řidič v luxusním autě. Ten se svým BMW vletěl na autobusovou zastávku na náměstí Kinských v Praze, kde dívka stála. Neposkytl jí žádnou pomoc a z místa utekl. Policie po něm pátrá.

Řidič černého BMW s pražskou poznávací značkou naboural kolem tři čtvrtě na pět ráno do autobusové zastávky Švandovo divadlo na náměstí Kinských. V osudný okamžik bohužel na ní stála jedenadvacetiletá dívka.

"Přivolaní zdravotníci se snažili mladou ženu zachránit, její zranění byla ale natolik vážná, že jim na místě podlehla," uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová. Mluvčí záchranářů doplnila, že do příjezdu zdravotníků prováděli resuscitaci svědci podle pokynů dispečerky.

Viníkem nehody je podle informací Blesk.cz mladý muž jménem Marek P. Podle svědků z místa utekl ještě s dalším mužem.  Policie prověřuje, zda se jednalo o spolujezdce nebo svědka, který se snažil pachatele dopadnout. Podle serveru iDnes.cz svědci uvedli, že muži běželi do přilehlých Kinského zahrad. Na místě jsou podle mluvčí kromě dopravních policistů i kriminalisté a psovodi.

Popis pachatele:

- mladý muž ve věku asi 25 let

- na sobě měl kostkované tříčtvrteční kalhoty, bílé třičko a tmavou vestu

- vlasy má ostřihané na ježka

- u sebe má zřejmě bílého stafordširského teriéra

- je silně pod vlivem alkoholu

- podle serveru Tn.cz má vůz SPZ 2AH 8998

Podle reportéra Blesku na místo tragédie v ranních hodinách přijel zřejmě přítel zabité dívky. Pod náporem tragických událostí se zhroutil a musela mu být poskytnuta lékařská pomoc.

Mladíkovi musela být poskytnuta lékařská pomoc
Případů, kdy řidič z místa havárie uteče, se v posledních týdnech stalo několik. V neděli 20. července zranil osobní vůz v Hybernské ulici v Praze šest chodců. Z místa nehody pak utekl. Policie ho dopadla, za trestné činy neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a ublížení na zdraví mu teď hrozí až osm let vězení.

Video Řidič BMW srazil dívku a utekl! Na místě zemřela! Pomozte ho najít! - Tomáš Polák, David Malík

ZNÁTE DÍVKU, KTERÁ ZEMŘELA PO SRAŽENÍ BMW DNES RÁNO NA PRAŽSKÉM SMÍCHOVĚ, NEBO ŘIDIČE MARKA P., KTERÉMU PATŘÍ LUXUSNÍ AUTO A OD NEHODY UTEKL? OZVĚTE SE NÁM DO REDAKCE NA 724 014 586 NEBO NA MAIL tip@blesk.cz.

K nehodě došlo na náměstí KinskýchFoto:  Foto Blesk - David Malík

lobotom ( 5. srpna 2014 21:38 )

Podle nadpisu ji auto zabilo samo od sebe - no jistě se na tohle ten fagan bude vymlouvat a díky možnosti nakupování spravedlnosti mu to i projde. Tenhle zrůdný kapitalistický režim fakt produkuje neskutečný odpad.

b_anka ( 5. srpna 2014 15:54 )

Zastavil po 50 m. Tak to je tvrdý.

.abcd.abcd. ( 5. srpna 2014 14:31 )

Copak jsem něco takovýho psal, že jako?

jerry ( 5. srpna 2014 14:23 )

Chudák PK sedí nevině v base a takovýhle šmejd se nedostane ani před soud.

e.44 ( 5. srpna 2014 14:14 )

Tvůj případ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud