Čtvrtek 26. listopad 2020
Svátek slaví Artur, zítra Xenie
Oblačno 3°C

Kvitové vyhrožovali smrtí. Policie vyděrače zadržela

Česká tenistka Petra Kvitová se po wimbledonském úspěchu setkala nejen z gratulacemi ale i se zavistí.  (Autor: Reuters)
Autor: ČTK - 
11. července 2014
12:18

Třiapadesátiletý muž vyhrožoval ublížením a smrtí tenisce Petře Kvitové. Policie jej podezřívá z nebezpečného vyhrožování. Do vězení může jít na tři roky.

Podle inforamcí idnes.cz jej policie podezřívá z nebezpečného vyhrožování. Do vězení může jít na tři roky. Mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková pouze uvedla, že pachatel vyhrožoval veřejně známé osobě.

Muž tenistce telefonoval ve čtvrtek dopoledne. "Tehdy ještě jako anonym sportovkyni vulgárně nadával, vyhrožoval jí újmou na zdraví i životě," řekla mluvčí.

Kvitová se obrátila na policii a ta po několika hodinách zadržela muže z jiného kraje. "I v těchto hodinách pokračují úkony trestního řízení. Novojičínští policisté spolupracují s kolegy z dalšího kraje," uvedla mluvčí.

V posledních dnech se na Facebooku objevil názor, že Kvitová by měla přijít o občanství, když žije kvůli výhodnějším daňovým zákonům v Monaku. Sdílel ho například i poslanec Stanislav Huml (za ČSSD), připomněl iDnes.cz.

andreslawicky ( 11. července 2014 18:52 )

Kdo má hodně tak se asi víc snažil to bylo vždy jako realita jen bolševik tvrdil že je potřeba se rozdělit a mýt všichni stejně

andreslawicky ( 11. července 2014 18:50 )

Kdyby raději Huml držel hubu ten idiot se neudržel ani na fleku policajta a tam vezmou každého lempla z popelnice

andreslawicky ( 11. července 2014 18:44 )

Jako solidarita s lůzou??Každý má možnost stejnou ale musí na sobě makat prostě kdo je lenoch a lempl nemůže očekávat solidaritu to musíte do KLDR nebo na Kubu tam jsi jsou údajně podle tvrzení komunistů všichni rovni

kobyla1 ( 11. července 2014 17:18 )

Kdyby raději Huml trestal zloděje a podvodníky, ale to se bojí, tak se otírá o lidi, kteří tuhle zemi reprezentují a dělají jí dobré jméno - na rozdíl od těch chcípáků v parlamentu To že cikáni tuhle zemi vysávají jak pijavice mu nevadí....divné

kobyla1 ( 11. července 2014 17:14 )

S tím se dá jen souhlasit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud