Tragédie v Plzni: Nájemník zastřelil správce domu (†50)!

Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: ljš, ČTK - 
13. června 2014
10:38

Dlouhodobě neplatil nájem a dostal se proto do konfliktu se správcem domu v plzeňské Stehlíkově ulici. Došlo k hádce a nájemník padesátiletého muže zabil střelou do hlavy. Ten na místě zemřel.

Záchranka k muži vyjížděla dnes ráno do bytu ve Stehlíkově ulici, policie následně potvrdila, že se v souvislosti s úmrtím zabývá násilným trestným činem. Podle záchranné služby měl muž prostřelenou hlavu.

Podle informací serveru Novinky.cz byl zastřelený muž správcem domu a údajně ho napadl přímo v domě jeden z nájemníků, který neplatil nájemné. Správce mu dlouhotrvajícím sporu nechal vyměnit zámek u bytu.

Pachatel se po vraždě sám přihlásil na policejní služebně. „Přišel na služebnu, kde oznámil, že zastřelil správce domu. V současné době je podezřelý zadržen a probíhají úkony trestního řízení pro zločin vraždy,“ řekla policejní mluvčí Jana Tomková.

Záchranáři na místě ošetřili dceru zavražděného muže, která se psychicky zhroutila.

4858 ( 13. června 2014 17:53 )

Kdoví co ty budeš za zjev slavicky-chodíš aspoň pracovat ?

4858 ( 13. června 2014 17:45 )

Jde o to proč neplatil a proč mu přeskočilo,jinak No coment

andreslawicky ( 13. června 2014 15:17 )

Kdo tě nutí bydlet v nájmu ty zmr.de??

andreslawicky ( 13. června 2014 15:16 )

Všechny neplatiče bych nechal odvézt do ko.ncen.tra.čn.ího tábora kde bych je postupně likvidoval až do konečného vyhlazení

andreslawicky ( 13. června 2014 15:13 )

Jasně je čas tu lůzu vyhnat do krmelců a tam vás střílet jako škodnou kdyby to byl můj otec vystřílel bych tomu z.mr.dovi co to udělal celou rodinu a nechal vybagrovat hrob kde leží celá jeho zku.r.vená rodina nájemník je prostě škodná je čas ty s.vině začít věšet pro výstrahu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud