Policista náhodně trefil jméno sebevražedkyně (20). Dívku pak zachránil před skokem do hlubiny!

V posledním okamžiku zachránil policista v Jihlavě mladou sebevražedkyni! K železničnímu viaduktu v centru města dorazila policejní hlídka právě ve chvíli, kdy dívka (20) ze Žďárska už stála za jeho zábradlím rozhodnuta skočit dolů.
K mostu v tu chvíli přijížděl vlak. „Jeden z mužů hlídky se rozběhl proti lokomotivě a snažil se soupravu zastavit,“ informovala o situaci mluvčí policistů Jana Kroutilová. Policista pak duchapřítomně ze sebe shodil uniformu a jen v tričku se pomalu blížil k dívce. Ta nechtěla na místě policisty ani hasiče a stále křičela, že skočí. „Začal s ní rozmlouvat. Dokonce se mu podařilo ji náhodně oslovit křestním jménem. To patrně prolomilo její nedůvěru,“ zdůraznila policejní mluvčí.
Nešťastná láska
Policista se pak dozvěděl, že dívka chce ukončit svůj život z nešťastné lásky. To už byl téměř na dosah zoufalé dívky. „Na trati už v té chvíli byl zastaven veškerý provoz. S dívkou policista rozmlouval asi třicet minut, pak jí nečekaně uchopil. Na pomoc mu okamžitě přispěchal jeho parťák a dívku přetáhli zpět přes zábradlí,“ dodala mluvčí Kroutilová.
Je to hrozný ale ja si myslím, že kdyby chtěla skočit tak skočila.Teď už leží na kopečku.