Matka vražedkyně (21): Na facebooku dráždila eroticky laděnými fotkami

Autor: čad - 
1. 4. 2014
11:42

Nechtěná těhotenství řešila vraždami! Lucie K. (21), která loni v dubnu pohodila u rybníka Drátovec na Havlíčkobrodsku novorozené miminko v igelitové tašce, se nyní jihlavským kriminalistům přiznala k další vraždě svého dítěte. Obě přitom zřejmě čekala se svým přítelem, kterému zjevně nevadilo množství lechtivých fotek, které vystavovala na svém facebooku.

Podle vyšetřovatelů jedenadvacetiletá Lucie K. porodila v roce 2012 na záchodě autobusového nádraží v Jihlavě holčičku. Tu pak zabalila do deky, strčila si ji pod bundu a několik hodin s ní chodila po centru města, až ji vyhodila na výpadovce na Havlíčkův Brod do křoví.

Druhý den se vrátila zpět, dítě vložila do batohu a odjela do Havlíčkova Brodu, kde bydlela. Mrtvolku dítěte pohodila v igelitovém pytli pod schody jednoho z obytných domů. Zapáchající vak po několika týdnech nalezl jeden z nájemníků. Ten ho ale, aniž by se podíval, co je uvnitř, hodil do kontejneru.

Mladá žena se nyní k usmrcení již druhé novorozené dcery kriminalistům přiznala. "Oba zločiny vraždy novorozenců spojíme v jeden případ," uvedl šéf jihlavských kriminalistů Pavel Kubiš, který Blesk.cz rovněž potvrdil, že matka vražedkyně podstoupila vyšetření na detektoru lži.

Přítel o těhotenství věděl

Luciin bývalý přítel, který je zřejmě i otcem dítěte, kriminalistům potvrdil, že porodila doma. „Byl v přesvědčení, že dítě se narodilo mrtvé, pomáhal s odklizením těla,“ uvedl již dříve Kubiš. Tělo druhého dítěte společně odnesli k rybníku. Zda věděl i o prvním těhotenství, zatím jasné není.

Šokující je také facebookový profil obviněné ženy. Matka, která se k vlastním dvěma dětem zachovala jako zrůda a nedala jim šanci na život, velmi milovala zvířata a vzorně se o ně starala. Ráda také fotila eroticky laděné snímky.

ZA dvojnásobnou vraždu jí hrozí až výjimečný trest.

Další videa
Články odjinud