Mladík (17) neunesl rozchod s přítelkyní: Pobodal ji do obličeje!

Autor: shp - 
28. ledna 2014
11:14

Křik, krev a děsivé šrámy v obličeji. Tak dopadla hádka mladíka (17) s jeho expřítelkyní v pražských Stodůlkách. Chlapec totiž neunesl rozchod a svou bývalou lásku pobodal v obličeji, informoval web TN.cz.

Hádka se odehrála v ranních hodinách v panelovém domě v pražských Stodůlkách. Dívka se s mladíkem podle všeho rozešla, což neunesl a napadl ji ve výtahu.

Mladou ženu bodl několikrát do obličeje. „Kolem půl osmé ráno jsme na tísňovou linku 158 přijali oznámení, že v Bellušově ulici mělo dojít k pobodání. Na místo okamžitě vyjely hlídky policie a na místě zjistily, že v jednom z domů došlo k pobodání mladistvé ženy ve výtahu jejím bývalým partnerem,“ řekla Blesk.cz policejní mluvčí Hana Jeřábková.

Po útoku z místa činu utekl. Policie po něm ale začala usilovně pátrat. Zhruba po dvou hodinách ho dopadla a mladík skončil v poutech. Případem se nyní zabývají kriminalisté. „Muž po incidentu utekl, ženu převezli na ošetření do nemocnice. Pachatel utekl, policie po něm v součinnosti s městskou policí pátrala a v 10 hodin jsme pachatele zadrželi,“ dodala Jeřábková.

Pobodaná dívka byla převezena do nemocnice, kde musely být ošetřeny její vážné rány. Naštěstí však není v ohrožení života.

lysohlavek02 ( 28. ledna 2014 14:39 )

..mně je to šuma-fuck Hi Hi Hi ...

wimr ( 28. ledna 2014 11:53 )

klukovi se nepostavil ohon, tak to odnesla nevinná holka, smutný to případ

aloishlodawczik ( 28. ledna 2014 11:44 )

Nechtěla s nim bodat tak ji bodl on

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud