Nejhloupější zloději Česka: Kradli bezpečnostní kamery, ty je natočily!

Poznáváte mladíky, kteří se při krádežích nechali natočit?  (Autor: Policie ČR)
Autor: rvs - 
22. ledna 2014
04:58

K získání titulu nejtupější zloději roku mají slibně nakročeno dva mladíci z Prahy. Bezpečnostní kamery je zachytily ve chvíli, kdy se je snažili ukrást. Policie už jednoho z nich dopadla, po druhém pátrá.

Je to vůbec možné? Dva mladíci z Prahy se rozhodli vydělat si na drogy neskutečným způsobem – krádežemi bezpečnostních kamer. Policisté nyní žádají veřejnost o pomoc s případem.

Kradl »sjetý namaděru«

„Neznámý mladík na začátku loňského prosince demontoval čtyři kamery z podzemních garáží v ulici Pod Harfou a způsobil tak škodu přes čtyřicet tisíc korun. Počínání mladíka zaznamenala bezpečnostní kamera,“ popsala pražská policejní mluvčí Jana Rösslerová. Mladíkovi je kolem 25 let a je střední postavy. Podle všeho se jedná o narkomana. I na záběru při krádeži vypadá, že není tak úplně při smyslech…

Video I tento mladík se nechal natočit - Policie ČR

Druhého už chytili…

Druhý ze zlodějů-pitomců je už v rukou policie. Jde o narkomana (34), který už je pro muže zákona známou firmou. „Ve věznici strávil asi 4,5 roku a podle jeho rejstříku trestů má na svědomí i loupeže. Kriminalisté ho obvinili z trestného činu krádeže,“ uvedla mluvčí. »Expert« se na krádeže kamer po Praze specializoval. Sebral kameru nejen z paneláku v Bohnicích, ale i z divadla na Žižkově, nebo ze zdi ve Vysočanech.

Video Takhle se zloději nechali natočit - Policie ČR

chanel5 ( 22. ledna 2014 09:15 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud