Šokující výsledek pitvy Moniky (†36) a Klárky (†8): Louh na zamaskování stop?!

Autor: jad - 
11. srpna 2013
05:00

Konečně! Trvalo to, ale z Egypta dorazila první, byť kusá informace o tom, jak dopadla tamní pitva otrávených českých turistek Moniky (†36) a Klárky (†8)! 

„Pitvu obou žen na místě údajně prokázala, že byly otrávené. Není však jasné, o jakou látku se jedná, protože stopy po jedu byly zamaskovány louhem, který oběma obětem rozleptal žaludek,“ uvedl server tn.cz.

Muž z Karviné v Hurghadě nadále zůstává jako možný pachatel vraždy.

Těla jeho ženy a dcery už jsou přitom v Ostravě, kde je soudní znalci podrobují dalšímu zkoumání. Z toho důvodu musel být odložen i jejich pohřeb plánovaný původně na pátek.

Louh v injekci

O louhu se spekuluje od samého začátku, kdy jeden z egyptských lékařů vyzradil, že našli žaludky obětí rozleptané na rosol. Nikdo ale nechápal, jak by žíravina mohla projít až do žaludku obětí, aniž by jim spálila ústa a jícen. „Mohl jim být vpíchnut posmrtně stříkačkou přímo do žaludku. Ale to by měla pitva odhalit,“ míní český kriminalista, který si nepřál být jmenován.

Rozbor Petrova chování v Nedělním BleskuRozbor Petrova chování v Nedělním Blesku | Blesk

lysohlavek02 ( 15. září 2013 14:09 )

nesnáším ten štěkající ,ossírací a slintající hnus ..nahnal bych to svinstvo do houfu a ohřál plamenometem ..a vidět jak skučí a chčijou strachy pod sebe..to by bylo naprosto dokonalé ..ta bezmocnost...ta prostoduchost..ta zbytečnost..

dobravila2 ( 15. srpna 2013 20:18 )

Reakce na první odstavec. Ano, dobrá úvaha. Vždy, když jsme v Egyptě, chlap opravuje klimatizaci a často voláme na nefungující odpad.

dobravila2 ( 15. srpna 2013 20:11 )

Rozumím tomu správně že jim byl podán jed č. 1 a pak na zamaskování, definici jedu č.1 podán louh?

ambree ( 12. srpna 2013 18:14 )

To už jsem taky psala, že ti arabáči chtěli zamaskovat svou vinu a při pitvě jim nalili do žaludku louh. Už vidím, jak by jim injekcí píchal do žalidku louh. To by musel ten vpich být vidět. A trefil by se správně, aby to nebylo poznat? je to všechno nějaké divné.

ctenar ( 12. srpna 2013 17:14 )

a co svědomí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud