Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Polojasno 20°C

Čtyřkolku sešrotoval džíp: Řidič (†24) po čelním nárazu zemřel

Autor: sch - 
24. července 2013
11:59

Čtyřkolka, kterou sešrotoval džíp po čelním nárazu mezi Kounicemi a Českým Brodem, je téměř k nepoznání, celé z ní zůstalo snad jediné kolo. Čtyřiadvacetiletý řidič neměl šanci na přežití, zemřel na místě!

K tragické nehodě došlo ve středu před sedmou ráno na silnici třetí třídy mezi Kounicemi a Českým brodem na Nymbursku. Jeep Pajero tam při čelním nárazu sešrotoval čtyřkolku, o život tak připravil třiadvacetiletého řidiče.

Jednatřicetiletý muž, který řídil terénní auto, za nehodu podle svých slov nemohl. Prý ho vytlačil kamion, a když se snažil dostat od krajnice zpět do svého pruhu, vletěl do protisměru a čelně narazil do čtyřkolky. Kamion z místa nehody odjel, nejspíš ani nevěděl, že k nějaké nehodě došlo.

Džíp skončil po nárazu na boku a čtyřkolku zcela rozmačkal. Celé z ní zůstalo snad jen jedno kolo. Zpět na kola ho museli postavit až hasiči.

Video  Při tragické nehodě zemřel třiadvacetiletý řidič čtyřkolky  - Blesk - David Malík
Video se připravuje ...

gizela.kulenova ( 24. července 2013 13:59 )

fíííha! jeep pajero!

kdoasi ( 24. července 2013 12:39 )

Zmatený je celý článek,hlavně poslední odstavec.Věty jsou seřazeny naprosto nelogicky.

zelvik22 ( 24. července 2013 12:32 )

pane redaktore co je to JEEP PAJERO??? To jste někde viděl? Jestli to bylo pajero, tak jedine MITSUBISHI! Jeep není obecné označení pro terénní auto, jeep je konkrétní značka auta. Pokud píšete do novin, měl byste toto nastudovat.

kdoasi ( 24. července 2013 12:29 )

Jednou je řidiči 24 a kousek níž 23 let...pisálkové,čtete to po sobě nebo čekáte,až se ozvou čtenáři? Nehledě na další překlepy...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud