Romský feťák znásilnil dívku! Napařili mu za to devět let

Autor: Ondřej Požár - 
21. dubna 2012
22:37

Devět let ve věznici s ostrahou a ochranné sexuologické léčení! Takový je trest pro romského čichače toluenu Josefa M. (20), který loni v červenci v Brně surově znásilnil o dva roky starší dívku. Feťák, který byl v době zločinu pod vlivem zmíněné těkavé látky, oběti vyhrožoval, že ji bodne nožem, když mu nebude po vůli.

Sexuálně motivovaný zločin se odehrál loni v létě na konečné zastávce tramvají v brněnské čtvrti Starý Lískovec. „Obžalovaný dívce sahal na přirození a zadek. Když se snažila utéct zpět k tramvaji, přitlačil ji tam surově k zábradlí,“ uvedl žalobce.

Hrozil jí bodnutím do břicha

Agresor podle něj mladé ženě hrozil, že ji bodne nožem břicha, což už prý jednou udělal. Pak ji odvedl k blízkému lesíku a posadil ji na kámen. Snažil se s ní souložit, ale kvůli nedostatečné erekci se mu to nepodařilo. „Proto poškozenou přinutil k orálnímu sexu a poté s ní souložil, přičemž jí celou dobu držel ruce!“ popsal odporný zločin státní zástupce.

Dívka utrpěla těžkou újmu na zdraví

Dívka utrpěla posttraumatickou stresovou poruchu, která trvala víc než šest týdnů! „Prosila jsem ho, ať mě nechá. Přivedl mě ke kameni a sundal mi šaty. Praštil mě do hrudníku a poručil, abych si lehla,“ plakala v úterý při výslechu u soudu dívka. Seděla přitom v místnosti za soudní síní, aby se nemusela vidět s obžalovaným. Ten vinu popíral s tím, že šlo o dobrovolný sex.

Trest pro sadistu je pravomocný

„Žádné násilí při sexu nebylo, byla to normální soulož,“ hájil se mladík, který podle znalců trpí sadistickou úchylkou. I proto je zajímavé, že po vynesení verdiktu devítiletý trest přijal. A protože se neodvolal ani žalobce, je rozsudek pravomocný.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud