Čtvrtek 9. prosince 2021
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Oblačno -1°C

Matku, která unesla dceru z kojeňáku, strážníci dopadli

x
x  (Autor: Blesk.cz, Policie ČR)
9. července 2011
18:42

Od čtvrtečního dopoledne policie intenzivně pátrala po rok a půl staré holčičce, kterou z kojeneckého ústavu unesla její matka. Městská policie ji dopadla v sobotu odpoledne v kadeřnictví v Rytířské ulici na Praze 1. Informaci Blesk.cz potvrdila mluvčí strážníků Jana Přikrylová.

Připravujeme podrobnosti

Dívenku odebral její matce soud, podle kterého jí nebyla schopna zajistit základní životní potřeby. Podle informací Blesku však matka jako sociálně slabá nepůsobila, naopak byla vždy upravená a jelikož pochází z Velké Británie a nemluví česky, tak sebou vždy měla překladatele.

Žena si u soudu požádala o to, aby mohla dceru alespoň navštěvovat. Ten ji povolil docházet za ní dvakrát denně, pokaždé až na tři hodiny. Tento čtvrtek jí matka navštívila znovu, ale místo zpátky do kojeneckého ústavu však matka i s dítětem uprchla přes plot areálu neznámo kam.

Pražští kriminalisté zjistili, že by se matka s dcerou mohla pokusit vycestovat do Německa. Po třech dnech pátrání je ale policisté dopadli v Praze. "Ano mohu potvrdit, že strážníci opravdu předvedli na policii podezřelou ženu." řekla mluvčí Městské policie Praha Jana Přikrylová.

crakazasecrak ( 11. července 2011 10:13 )

stejně by ji chytli...

tepi ( 10. července 2011 05:51 )

teda jestli má na kadeřnictví v Rytířské tak nebode sociálně slabá

e.44 ( 10. července 2011 00:29 )

No přímo retardovaná ne, ale moc chytrá asi nebude. Nechala se chytit opravdu hloupě. Lézt takhle mezi lidi, když byly všude její fotky a ani si nezměnit vzhled....

9030 ( 9. července 2011 22:05 )

Bonzáctví je v nás zakořeněno od nepaměti, doufám, že tý aktivní sv.ini co jí práskla voleze hlava

gevi ( 9. července 2011 21:34 )

Když se na ni dívám, tak mi nějaká retardovaná nepřipadá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání