Pomozte chytit piráty z Nissanů! Zaplatíme vám!

Autor: šim - 
23. května 2011
12:48

Zběsilá jízda dvou nadupaných aut, červeného a bílého Nissanu GTR s černými střechami skončila v sobotu tragédií. Řidiči při vzájemném předjíždění na silnici u Slaného způsobili nehodu protijedoucího Renaultu. Jeho řidič (†26) zemřel, spolujezdkyně (22) bojuje o život. Znáte piráty, kteří způsobili tuto nehodu? Hledáme svědky! Viděli jste tato auta, která se pravděpodobně šílenou rychlostí řítila po silnici u Slaného? Dejte nám vědět. Zaplatíme vám!

Řidiči, kteří řídili sportovní auta, by měli být účastníci víkendového tuningového srazu v Panenském Týnci. Podle svědků směr Praha odjížděla skupina Nissanů. V jejich čele údajně jeli vítězové rychlostních závodů, které na tuning party probíhaly.

Podle výsledkové listiny zvítězil se startovním číslem 56 Tomáš Vavřinec, zastupitel Prahy 7, druhý byl závodník, který uvedl jen jméno křestní Igor, se startovním číslem 107, třetí Milan s číslem 59 a čtvrtý s číslem 13 řidič s přezdívkou Forced. Všichni měli Nissany GTR. Dva z nich se podle svědků na vozovce předjížděli. Riskantní a rychlou jízdou vytlačili protijedoucí vozidlo ze silnice.

Od smrtelné nehody, která se stala krátce před 18. hodinou, obě auta ujela. Policie po jejich řidičích pátrá.

Máte fotografie či video z tuning srazu, na nichž jsou auta značky Nissan s jejich řidiči popřípadě snímky z vyhlášení vítězů? Byli jste svědky nehody? Máte fotografie? Zaplatíme vám. Pošlete je na adresu tip@blesk.cz.

HLEDÁME SVĚDKY NEHODY U SLANÉHO, OZVĚTE SE NA TIP@BLESK.CZ NEBO POLICII ČR, JE TO DŮLEŽITÉ! JEN TAK MŮŽE BÝT VINÍK TRAGICKÉ NEHODY POTRESTÁN!

gogo ( 23. května 2011 18:33 )

To již jsme na tom tak, že budeme muset vzít zákon do svých rukou ? Budeme sami hledat zločince a věšet je na nejbližší stromy ?? Divoký západ tu máme z hlediska zločinnosti již dlouho, takže nyní ještě zbývá divoký západ z hlediska trestu ....

tomik007 ( 23. května 2011 16:38 )

byli tam dva cervene Nissany, takze policie zrejme nikdy nevypatra kdo tam vlastne byl.

simeonsimeonovic ( 23. května 2011 14:13 )

Až je chytí, měli by jim vyst....it mozek z hlavy. Zbohatličtí blbečkové se honí po normální silnici jako prasata a normální, slušný řidiči za to doplácí životem. Pevně věřím, že je dostanou. Nemůže to být tak těžké, kolik takových aut asi u nás jezdí? Horší bude to dokázat. S.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud