Stařenka postřelila mladšího muže, nechtěl ji políbit!

Helen Staudingerová postřelila souseda, neopětoval její lásku
Autor: evak, INT - 
23. 3. 2011
21:02

Na Floridě se ve středu střílelo. Dvaadevadesátiletá stařenka se nehodlala smířit s tím, že jí soused Dwight Bettner (53) neopětuje lásku. Přitom toužila jen po polibku. Ten jí ale nebyl opětován, tak se Helen Staudingerová rozhodla jednat za pomoci střelné zbraně.

Policie ve floridském městečku Ocala ve středu zadržela dvaadevadesátiletou ženu, která zahájila palbu z poloautomatické zbraně na dům svého souseda. Vyšetřování ukázalo, že důvodem přestřelky byla neopětovaná žádost o polibek.

Helena Staudingerová byla umístěna do vyšetřovací vazby za ozbrojený útok na dům svého souseda, třiapadesátiletého Dwighta Bettnera. Ze své pistole na stavení vystřelila nejméně čtyřikrát. Do protokolu uvedla, že ji rozlítilo, když Bettner odmítl prosbu o polibek. Při palbě žádostivé důchodkyně nebyl nikdo zraněn."Zrovna jsem telefonoval, když oknem začaly létat kulky," popsal střelbu Dwight.

Postižený uvedl, že má se svou sousedkou věčné problémy. Zběsile se do něj zamilovala a když se dozvěděla, že má přítelkyni, hrozila mu zastřelením. Když nemůže mít Dwighta ona, tak nikdo.

jakub-moravec ( 25. března 2011 23:59 )

špendlíku, kdyby ta stařenka chtěla mít se mnou děti, tak klidně, mezitím by si vždy našel mladší a pak stařence přinesl do rodiny děťátko a nic by nepoznala. Tady kdesi je příloha, že jeden Ind má 94 dětí, frajer co? Pochopitelně že těch žen k tomu měl víc. Já by také chtěl mít tolik dětí, ale jaksi tady u nás "nejsou lidi" Měl jsem se narodit v Indii nebo v Číně.

kacota ( 25. března 2011 01:14 )

ano, Popelku poznám a je to velká kočka...ako v tej rozprávke ...

zaviracispendlik ( 24. března 2011 08:29 )

ještě, že s ním nechtěla mít děti

jakub-moravec ( 24. března 2011 08:29 )

kacota, já nikdy nežertujem keď sa jedná o ženu. A opravdu to není cinderela? A viděl jste ju? Už som sa tešil že pojedem na Floridu a zatial takové zklamanie.

jakub-moravec ( 24. března 2011 08:25 )

to nejsem já, opravdu to nejste?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud