Cizinec unesl a obtěžoval kluka, pak ho pustil

Policie pátrá po muži, který unesl a obtěžoval 16letého mladíka - ilustrační foto  (Autor: abl)
Autor: ČTK, šim - 
13. března 2011
17:13

Jihočeská policie pátrá po muži, zřejmě cizinci, který v sobotu obtěžoval šestnáctiletého hocha. Násilím ho vtáhl do auta v Českých Budějovicích a odjel s ním do domu v rakouském Linci, kde mladíka několik minut obtěžoval. Pak ho odvezl do Vyššího Brodu a vysadil.

Cizinec je podezřelý z trestného činu omezování osobní svobody, uvedl v dnešním internetovém zpravodajství jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Pachatel donutil mladíka nastoupit do tmavomodrého auta značky Renault v sobotu odpoledne v českobudějovické ulici U Smaltovny. Do Lince jel přes Studánky. Svědci události mohou podat informace o vozidle nebo o jeho řidiči na telefonní lince 158.

e.44 ( 14. března 2011 02:31 )

zkrat, na mě to působí taky nevěrohodně. Že by kluka kvůli pár minutám obtěžování vezl z ČB do Lince a pak zpět k nám do Brodu? Že by se kluk vůbec nebránil? A proč žádaj lidi o svědectví? To 16ti letej kluk nedokáže popsat muže, jeho auto a dům, kam ho odvez? Je to celý ňáký divný. Spíš to vypadá jako pomsta kluka, kterej dostal zaplaceno podstatně míň než kolik čekal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud