Zabila bráškovi křečka, hrozí jí dva roky vězení

Ilustrační foto. Devatenáctiletá dívka brutálně zabila křečka. Byl to bráškův mazlík. Teď jí za to hrozí dva roky vězení.  (Autor: Grada)
Autor: evak, INT - 
12. března 2011
20:09

Devatenáctiletá dívka z Brooklynu zabila ve vzteku křečka, kterého si její mladší bratr (9) choval jako mazlíčka. Nyní jí za neskonalou brutalitu hrozí dva roky vězení. Policie dívku zadržela v noci na středu.

Malé děti umějí být pěkně otravné. Ale rozhodně nikdy ne tak, aby jim za to člověk zmasakroval mazlíčka. Dívka v americkém Brooklynu měla ale jiný názor. Po hádce s devítiletým bráškou se náctiletá slečna vrhla na jeho křečka.

Nejdřív ho škrtila kolem malého krčku, poté ho rozmačkala. Ani to její sadistické pudy neuspokojilo. S už mrtvým křečkem hodila o zem a vykopala ho na ulici. Křečkovi byla provedena pitva, tak se zjistilo, že zemřel asi v půlce masakru.

Dívce teď hrozí dva roky vězení za týrání zvířat. Vzhledem k tomu, že u děsivého chování byla i tři další nezletilá dítka, hrozí jí trest i za ohrožení výchovy dětí.

jakub-moravec ( 14. března 2011 08:04 )

nbcz, správně, svobodu tam mají větší křečci než lidé, protože jsou to naší miláčci a potřebují naší péči, ale ty bys tam klidně mohl chcípnout hlady, je to tvoje volba co tam uděláš.

jakub-moravec ( 14. března 2011 07:57 )

pejsánková, ten blb nbcz má na mě vztek z jiné diskuze, je to Nula-Blbec.cz

jakub-moravec ( 13. března 2011 14:48 )

e.44

e.44 ( 13. března 2011 14:00 )

Omezenej a k pláči jseš jenom ty. Ta holka dala průchod svým sadistickým sklonům, aby krutým zabitím křečka ublížilůa druhé osobě. Je správné, že takové chování bylo hned podchyceno a potrestáno. Je dost dobře možné, že se tím zabránilo tomu, aby někdy v budoucnu svoje sadistické chování nezopakovala v mnohem závažnější podobě. Například utýráním jiného člověka, nebo dokonce dítěte, aby ublížila někomu komu na něm záleží. Takové sadistické chování by se nikde na světě nemělo tolerovat.

jakub-moravec ( 13. března 2011 08:46 )

Máš kliku monzo, za to sedět nepůjdeš, ale moc to nevykřikuj, aby to nevypadalo žes toto králíka týral. A víte lidi, že můžete jít v Americe na 2 roky do vězení, když budete chytat ryby na žížalu? Ano, je pravda a je tak správné, jestli křeček,pes,i žížala, není v tom rozdíl, ani ta žížalka nesmí být týrána! V Česku jsou všichni dobří lidé týrání od tunelářů,legálních zlodějů,korupce a státní mafie a nikdo za to není potrestán. To je věc,co? Tady je ten rozdíl mezi USA a ČR. V jedné zemi je svoboda a demokracie, v druhé bezpráví a celostátní zlodějna a s vedoucím nazvaného tunel-dědek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud