Řidič srazil rodiče s kočárkem, od nehody utekl

Řidič srazil rodiče s kočárkem a od nehody utekl - ilustrační foto
Autor: ČTK, šim - 
5. 2. 2011
20:02

Jen o vlásek unikli smrti. Šílený řidič najel v sobotu odpoledne v obci Březová - Oleško nedaleko Prahy do páru, který byl na procházce s dítětem v kočárku. Viník z místa nehody utekl, policie ho však nakonec dopadla.

Při nehodě řidič těžce zranil třicetiletého muže, kterého přepravil do nemocnice vrtulník. Zranění utrpělo také dítě, které vezl muž v kočárku a které sanitka převezla do traumacentra v pražském Motole.

Policisté s pomocí psovoda podezřelého řidiče později dopadli, řekla mluvčí policejního oddělení Praha - venkov Štěpánka Zatloukalová.

"Muž z místa nehody utekl, takže jsme zjistili majitele a kdo automobilem odpoledne jel," uvedla Zatloukalová. O případném obvinění řidiče je prý zatím předčasné hovořit, jelikož začaly výslechy svědků a vyšetřování případu. "Mohlo by se jednat například o ublížení na zdraví nebo neposkytnutí první pomoci, ale je to opravdu předčasné," dodala Zatloukalová.

Doporučujeme
odol ( 5. února 2011 22:27 )

Vyhláška o cestnej premávke jasne hovorí: -chodcov poznáme,rýchlych,pomalých a mŕtvych.

kacota ( 5. února 2011 21:11 )

nie...to bude jak s Alickou a Simonkou...a to - že mu proste do cesty vbehli sami a nemajú sa čo s kočárom motat po ceste...

cert ( 5. února 2011 20:57 )

No uz jen cekam, kdy se tu objevi chytraci s hypotezama typu: on urcite utekl pred agresivnim otcem útočným kočárkem.

divenka ( 5. února 2011 20:28 )

a dát dotyčnému řidiči do ruky nějaký ruční vozík, poslat ho na procházku po cvičné dráze kde se testují auta které řídí nějaký robot a pustit auto na trať, buď ho sejme šikovně, nebo nešikovně.... dotyčný si užije adrenalin do konce života. No a pak ho ošetřit po stejné časové prodlevě jaké se dostalo sraženému otci s dítětem. Myslím že po takovém trestu by si dost lidí dávalo pozor na to jak řídí.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud