Pěstírnu marihuany našli díky pornu
Obrovskou pěstírnu marihuany odhalili v úterý pražští kriminalisté. Na stopu podezřelé skupině přišli původně kvůli podezření z přechovávání dětského porna. Pěstírna je neobvyklá hlavně svou vybaveností. Hodnota nejmodernější zařízení pro pěstování totiž přišla na milion korun!
Kriminalisté se na skupinu dvou žen a čtyř mužů z Prahy a středních Čech zaměřili kvůli podezření z přechovávání dětské pornografie. To se ale nepotvrdilo. Kriminalisté místo toho ale přišli na stoupu šestici osob, která disponovala vůči jejich postavení neobvykle vysokými finančními částkami.
Po několika měsících rozkryli případ velkopěstírny marihuany. Jejich stopy vedly do severočeského Žatce. Tam našli 1721 rostlin marihuany, obrovské množství sušených palic v pytlích a igelitových taškách a mimojiné také supermoderní zařízení pro pěstování. Hodnotu marihuany na trhu policisté určí až podle odborné expertízy, z které určí obsah učinné látky THC v odebraných vzorcích.
Jedním ze zadržených je také profesionální zahradník. Všem šesti lidem hrozí až 12 let za mřížemi.
A uz jsi si nechal vymazat pocitac,ty jeden spiritualni zivle? Nebo porad jeste sviras pulky...?