Sňatková podvodnice Pipka schytala podmínku!

Sňatková podvodnice Pipka 23 schytala v pondělí za okradení nápadníků podmínku, kvůli dalšímu vyšetřování ale zůstane ve vazbě.
Autor: op, Krvs - 
10. 1. 2011
17:07

Pipka 23. Pod tímto pseudonymem vystupovala na Internetu sňatková podvodnice Aneta F. (24) z Rajhradu u Brna, která v pondělí u brněnského městského soudu schytala za podvod a krádež podmínku.

Hezká dívka s brýlemi však zůstává ve vazbě, kam ji podle mluvčí soudu Gabriely Stočkové poslal jiný soudce, protože během procesu se policii po televizních reportážích ozvali další čtyři podvedení nápadníci a policejní vyšetřování rozsáhlého případu pokračuje.

Soud Pipce za podvod napařil 16 měsíců s odkladem na tři roky a za krádež 20 měsíců odložených na pět let. Obžalované přitom za podvody, krádeže a loupež hrozilo až deset let vězení. Aneta dostala podmínku za to, že z jednoho muže vymámila 475 tisíc korun na zakoupení trafiky.

„Další oběť jí dala dvacet tisíc na zaplacení dluhu. A zálohu 188 tisíc korun na údajnou koupi bytu za 700 tisíc ukradla podvodnice nápadníkovi z auta, když zastavil na benzínce, aby si tam dal kávu,“ upřesnila mluvčí brněnského soudu.

Doporučujeme
kofila ( 12. ledna 2011 07:32 )

Vy musíte být asi krasavec, když si dovolíte takhle kritizovat. Prosííííííííííííííííím Vaše foto

socialnidemokrat ( 11. ledna 2011 16:42 )

Je to *** jedna tlustá a hnusná. Dobře jí tak. Nechápu jak mohla s touhle tlustou hnusnou držkou vůbec někoho obelstít.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud