Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Matka chlapce (12): V léčebně nutili syna k sexu!

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: mor, hra - 
22. prosince 2010
15:57

Pacienti psychiatrické léčebny v Opařanech na Táborsku prý zneužívali dvanáctiletého chlapce, který se měl léčit z depresí. Nutili ho k orálnímu sexu. Když si ztěžoval zbili ho.

Případ sexuálního zneužívání mezi pacienty Dětské psychiatrické léčebny v Opařanech vyšetřují táborští policisté. Honzíka (12) sem maminka poslala na ozdravný pobyt kvůli opakovaným depresím.

Chlapec se ale stal obětí starších dětí, které ho nutily k orálnímu sexu. Honzík už dlouho trpí psychickými problémy, dokonce se pokusil i o sebevraždu. „Při první návštěvě měl uražený zub a monokl pod okem. V telefonátech si pak začal stěžovat, že mu někdo ubližuje,“ popsala maminka.

Honzíka proto odvezli domů. Po několika týdnech se rodině ozvala policie s tím, že potřebují Honzíka k výslech. "Tam se pak svěřil, že mu kluci na záchodech strkali úd do pusy a očekávali uspokojení," dodala matka s tím, že se dožadovali i análního sexu. "Napadení nahlásil sestřičce a kluci ho okamžitě zmlátili," tvrdí matka malého pacienta.

Ředitelka léčebny Iva Hodková se odmítla vyjádřit. S odvoláním na dětský věk pacientů mlčí i táborská policie.

papik ( 15. ledna 2011 10:14 )

Správně je "stěžovat si " jako podat stížnost, "ztěžovat" znamená někomu ztrpčovat život a nebo zvyšovat obtížnost. Ale Honzík evidentně asi ztěžoval žívot personálu, když se nedokázali účinně zabývat jeho stížnostmi.

cert ( 29. prosince 2010 11:12 )

Psychiatrická léčba a psychiatrové v ČR jsou obrazem zoufalství a neschopnosti. Velmi často nezvládají svoji práci a v žádném případě nejsou zárukou, že se do společnosti nevrátí prokazatelně narušený a nebezpečný jedinec. Případy, kdy se tito jedinci úspěšně vyhýbají ambulantní léčbě, případně poručují její podmínky (neberou léky, vynechávají návštěvy atd.) jdou do desítek. Některé bohužel končí tragicky.

sakra ( 27. prosince 2010 13:30 )

Okamžitě vyházet celé vedení!!!

manolla1 ( 23. prosince 2010 08:02 )

Pořádný trest pro také pro ředitelku a její podřízený! Je to humus, co se to děje....

kacota ( 22. prosince 2010 23:51 )

veru súhlasím doslova...taká banda výrostkov na psychiatrii to musí byt niečo ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud