Neděle 3. prosince 2023
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Oblačno, sněžení -3°C

Monika (8) o útoku zvrhlíka: Myslela jsem, že je to sranda

Autor: jos, mivrk - 
27. listopadu 2010
12:06

Osmiletá Monika, kterou ve středu v obci Ořechov na Brněnsku napadl a pokusil se unést neznámý muž, promluvila na kamery TV Nova, jak se celá událost seběhla. Přinášíme přepis jejího exkluzivního svědectví.

Monika na videu serveru tn.cz mluví vyrovnaným hlasem, ale zdá se, že si uvědomuje, co se mohlo stát. Zde je její svědectví:

"Když jsem šla kolem hasičky, tak řekl "ahoj", já jsem mu řekla "dobrý den", protože jsem ho vůbec neznala a nikdy jsem ho tu neviděla. Pak když mě chytil pod tím krkem, tak on řekl "pojď". Jak mě chytil, tak řekl "pojď". A dal mě do auta. Já jsem vůbec nemyslela, co mi chce dělat. Ale ze začátku jsem si myslela, že si jenom dělá srandu. Ale pak to tak nebylo. Nedělal si srandu. Já se pak vůbec nedívala, co teď dělá. Prostě jsem hledala, kde je klika. Měl tam různý čudlíky. Tak jsem chvilku hledala a pak jsem utekla. Aktovku pak vyhodil z auta. Měl tenký triko s dlouhým rukávem - šedý a gatě měl normálně rifle. Měl kudrnatý vlasy. Určitě jsem si to nevymyslela."

Policie prosí veřejnost o pomoc

Batoh Moniky nyní zkoumají policejní specialisté, kteří z něj odebírají vzorky.  Rodiče se z celé události jen těžko vzpamatovávají. "Kdyby se jen o vteřinu zpozdila, už bychom ji nikdy neviděli," je si jistá Moniččina maminka. Jakékoliv bližší informace, které by mohly kriminalistům pomoci při pátrání po muži, mohou svědci sdělit na telefonní čísla 974 625 940, 974 621 326 případně na linku 158.

anasyi ( 29. listopadu 2010 23:01 )

aliza,jaky mam problem?

angel71 ( 28. listopadu 2010 15:19 )

Nejsem podnikatelka, politička nebo herečka a svého mladšího syna každý den ráno vodím do školy a vyzvedávám ze školy. Je fakt že se doma střídáme. Ale nikdy bych ho nenechala jít samotného. Nežiju sice v ČR ale podle zákona je tu zakázáno nechat dítě samo doma do 12 let. Hlídat ho může osoba starší 16 let. Med to sice není, jsem kvůli tomu v práci která mě moc nebaví, ale můj syn za to stojí. V nejhorším jde se přece domlovit ze sousedkou nebo kamarádkou která by místo jednoho dítěte vzala dvě. Kdo chce řešení si vždy najde.

chocholousek ( 28. listopadu 2010 01:44 )

To je zajímavé, že hodně lidí dcerunce i matce nevěří. A víte proč? Protože každý má právo si na danou věc udělat svůj názor. A když k těmto osůbkám prostě nemá tolik lidí důvěru, zvláště po jejich velmi divném a hlavně teatrálním představení v médiích, tak se nebudou přetvařovat, že jim to věří, a opravdu jim to nevěří, na což mají právo. Stejně jako ti druzí zase mají právo jim to bezmezně věřit a nikdo je za to neodsuzuje. Tak nesuďte. Váš názor je takový a náš zase jiný. A myslím si, že tyto pro mě vylhané "případy" - a nebylo jich málo, posledně ta kyselina, spíš dost škodí těm skutečným zločinům, viz Anička, který se tímto dostává do pozadí.

aliza ( 27. listopadu 2010 23:53 )

Bez důkazu tvrdit, že si to dívčina a matka vymyslely to může tvrdit jen člověk, který má problém sám se sebou nebo nechodí vůbec ven a nedívá se kolem sebe. Sama se bojím vyjít ven a to i za bílého dne, když vidím co se po ulicích potlouká. Ano matka i dcera se prezentují zvláštně, to nepopírám, ale nelze je jednoznačně takto silně obvinit. Ovšem lidé jsou v dnešní době strašně zlí, neznají se a už okamžitě ví jak to všechno bylo a je. Úchylové a pedofilové bohužel běhají mezi náma, tak to nelze brát na lehkou váhu.

sebejka ( 27. listopadu 2010 23:30 )

no Ty jsi ale kr...va

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud