Plzeň: Tramvaj srazila malou holčičku

 (Autor: Petr Merta, Jiří Hadač)
Autor: ap, josK - 
21. října 2010
18:50

Tragická událost se dnes (čtvrtek) stala na největším plzeňském sídlišti. Před zraky šokovaných přihlížejících srazila tramvaj malou holčičku ve věku kolem jedenácti let. Nešťastné události podle svědků nešlo zabránit. Dívenka je v kritickém stavu a bojuje o život v plzeňské fakultní nemocnici.

Celá událost se stala na největším plzeňském sídlišti Lochotín. Na zastávce "U Družby" srazila tramvaj neopatrnou holčičku. Dívenka ve věku přibližně jedenácti let si zřejmě pod vlivem chvilkové neopatrnosti nevšimla přijíždějící tramvaje a ta ji vtáhla pod sebe. Desítky zkoprnělých svědků podle výpovědí nemohli celé události zabránit. "Vše se seběhlo strašně rychle," uvedl pro Blesk.cz jeden ze svědků.

Bojuje o život

Podle informací Blesk.cz svědkové nešťastné události okamžitě volali lékařskou pohotovost. Záchranka přijela během několika minut a holčičku urychleně převezla na jednotku intenzivní péče.

"Dívenka, utrpěla těžké zranění hlavy a polytrauma. V současné době bojuje o život," sdělila Blesk.cz Lenka Ptáčková z plzeňské záchranné služby.

j.krivanek ( 22. října 2010 18:05 )

To je moje krásná holčička Lucie Křivánková která šla z tréninku házené,a bohužel pod vlivem její hloupé kamarádky přebíhala tramvajový pás a tam ji srazila tramvaj č.4 která jela na Košutku.Ńynější stav je takový že je ve vážném ohrožení života a všichni se moc modlíme aby to přežila.Výzva pro všechny co můžou pošlete jí duchovní sílu aby to přežila.Děkujeme táta máma malá sestřička a Sára(fenka)

brekekesalami ( 21. října 2010 21:54 )

Znám to tam a je to tam pěkně blbě řešené, byla otázka času, kdy se tam něco stane.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud