Ženě rozdrtil lebku a tělo nechal uhořet v kufru auta!

Po zavražděné Blance J. zůstalo osm velmi vzácných ruských chrtů barzojů a čtyři irští vlkodavi.
Autor: Ivana Žáková - 
15. 6. 2010
17:57

Vraždu ženy, jejíž torzo těla ukrývalo ohořelé auto v Havířově-Bludovicích, má na svědomí její bývalý manžel (47). Taxikářce a známé chovatelské chrtů Blance J. rozdrtil lebku tupým předmětem a vraždu se pak snažil zamaskovat zapálením fiatu. Exmanželu zabil kvůli osobním sporům.

Kriminalisté vypátrali vraha čtyřiačtyřicetileté ženy z Havířova a také už znají výsledky soudní pitvy. Ta měla nejen prokázat totožnost oběti, ale také určit, zda byla žena upálena v autě ještě zaživa.

Bývalý muž oběť usmrtil v průběhu soboty na Ostravsku, kde se také zdržoval. „Ženu udeřil velkou silou předmětem s tupou hranou do hlavy. Způsobil jí rozsáhlé zranění, kterým podlehla,“ informovala Blesk policistka Soňa Štětínská. Tělo následně naložil do zavazadlového prostoru auta, kterým přejel do Havířova.

„Požárem měl údajně zakrýt veškeré stopy. K zapálení auta použil běžně dostupnou hořlavou látku,“ sdělila dále policistka. Silně ohořelé lidské tělo našli v kufru hasiči, kteří přijeli k požáru osobního auta. To se kvůli zkratu samovolně rozjelo z parkoviště a narazilo do sloupu. Kriminalisté už obvinili bývalého muže, který má trvalé bydliště na Ostravsku, z trestného činu vraždy.

Na stopu vraha je mj. přivedly výslechy příbzných a známých lidí z blízkého okolí. „Kriminalisté v rámci prověřování získali dostatek informací, které vedly k podezřelému. Prvotní podání vysvětlení, laicky výslech bývalého manžela, jen kriminalisty utvrdil v tom, že se jedná o pachatele,“ vysvětlila policejní mluvčí.

Policisté ale stále skládají mozaiku pohybu pachatele i oběti. K tomu jim pomohou i hovory a textové zprávy z jejich mobilních telefonů. „Obviněný muž spolupracuje, k činu se doznává. Motivem jeho jednání byly osobní vztahy. Policisté zajistili i možný vražedný nástroj, který nyní analyzují," dodala Štětínská.

 

 

Doporučujeme
don.pes ( 17. června 2010 20:43 )

Mel bych zájem o opomoc psům.Jsem ochoten se postarat o jednoho Vlkodava máme s manželkou dlouholeté skušenosti s chovem tohoto plemena.Komtakz don.pes@email.cz

arcaben ( 16. června 2010 10:39 )

není exmanžela jako exmanželka....v tom to asi bude...??

palko1961 ( 15. června 2010 22:37 )

pod gilotinu toho spinavce!

siroky11 ( 15. června 2010 22:24 )

Tady se dozvídáme, že ten špatný byl chlap, ale také je možné, že ho ta "údajná chudinka", mohla pěkně vyprovokovat a potom už stačí málo, aby mu "prdlo v bedně". Když se podívám na obrázek, jak se olizuje s čoklem a potom by chtěla pusu ode mě - brrr, běhá mi mráz po zádech. Něco podobného jsem zažil, jenže to byla kočka. A když má přítelkyně mi dávala pusu, ještě měla srst na ústech a tím se mi zhnusila, jenže já od ní odešel, neumlátil jsem jí.Kdoví, udělal jsem dobře?

bosomfriend ( 15. června 2010 19:42 )

Brutální vyřizování v rodinnách a mnohdy vyhlazení celé rodiny. A pořád se k tomu mlčí a psychologové nemají zájem uvést pravé příčiny.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud