Inspekce zatkla dva důstojníky, nechávali si pokuty!

Ilustrační foto
Autor: SAN - 
27. 11. 2009
19:34

Policejní důstojníci brali úplatky! Dva policisty z Krajského ředitelství hl. m. Prahy v pátek pozatýkala policejní inspekce. Oba jsou podezřelí, že rozdávali řidičům pokuty, peníze z nich si ale nechávali a také brali úplatky.

„Zadržení policisté pracují na nižších vedoucích funkcích,“ řekla mluvčí inspekce Martina Lídlová. „Místo aby řídili své podřízené, v listopadu kontrolovali pražské a středočeské řidiče a získávali hotovost, kterou si nechávali pro sebe,“ pokračovala mluvčí.

Důstojníci také vyhlíželi motoristy jedoucí z restaurací a chytali ty, kteří pili před jízdou alkohol. Pak od nich údajně inkasovali tučné úplatky. Inspekce oba muže podezřívá nejen ze zneužívání pravomoci veřejného činitele a porušování služebních povinností, ale právě i z příjímání úplatků!

loulou ( 27. listopadu 2009 21:15 )

no a to by ještě chtěli přidat plat, že prej maj málo....

smrk ( 27. listopadu 2009 21:08 )

to není strašení, to je už v ČR dlouholetá zkušenost - bohužel !!!

smrk ( 27. listopadu 2009 21:07 )

Prosím vás, nezlobte se na ty kluky - vždyť jsou "blbě" placeni a tak si po vzoru našich politiků jen trošku napakovali kapsy - a oni je ostudy jedny chtějí hned zavřít !!!!!!!!! Já bych je ještě odměnil - iniciativně vyhledávali přestupce zákona a trestali je lumpy jedny alkoholický !!!!!!!

vrba ( 27. listopadu 2009 20:34 )

Jenže právě slušní lidé zákon do svých rukou nevezmou, jsou na to příliš slušní. A to nemyslím jako hloupou hříčku, ale jako pravdu.

bara ( 27. listopadu 2009 20:15 )

já ho viděla. Jen - nestraš, prosím..)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud