Středa 19. ledna 2022
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Oblačno 2°C

Pitbull pokousal dítě (2) v obličeji

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: AFP)
Autor: sč - 
11. listopadu 2009
05:20

Malého chlapce (2) včera odpoledne napadl v Otrokovicích kříženec pitbulla. Podle Petra Olšana ze záchranky utrpělo dítě poranění obličeje a dokonce oka.
Neštěstí se odehrálo v garsonce na sídlišti Trávníky.

K majiteli bytu, který měl psa, se nastěhovala před třemi týdny známá se synem. „Vše bylo v pohodě. Chlapec si se psem běžně hrával, míval ho i v posteli. Když jej občas zatahal za ocas, vysvětloval jsem mu, že to nesmí dělat,“ řekl Blesku majitel psa.

Ale v době, kdy byl majitel psa v práci, se to stalo. „Chlapeček si vzal hračku, která patřilo psovi. Zvíře to rozzuřilo a prudce zaútočilo,“ řekla mluvčí policie Jana Bartíková. Chlapec byl odvezen do Baťovy nemocnice. Pes putoval k vyšetření na veterinu.

„Zatím nevíme, jak rozsáhlá zranění přesně jsou. Podle lékařské zprávy se rozhodne o dalším postupu,“ dodala mluvčí policie.

Pes napadl dítě i v neděli v Račicích nad Trotinou na Královéhradecku. Stav pokousaného chlapce (6) se podle včerejších informací lékařů oproti pondělku zlepšil. Kvůli hrozícím infekcím je však stále v ohrožení života.

zirafa ( 24. listopadu 2009 11:57 )

souhlas...

anasyi ( 14. listopadu 2009 15:36 )

gioconda,mas to nejake pomotane

jity ( 11. listopadu 2009 18:19 )

Náš pes nikdy nikoho nekousl a dokonce i od kočky si nechal všechno líbit a přesto s dětmi samotného jsem ho nikdy nenechala. Nikdy nevíme, co mu přílítne přes čenich a co udělá.

zirafa ( 11. listopadu 2009 13:16 )

někteří bohužel nikdy....a pak to odnesou chudáci děti...

zirafa ( 11. listopadu 2009 13:15 )

Ty zas můžou pěkně podrápat!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání