Opilec vezl na čtyřkolce 5 dětí: Holčička (†8) po nehodě zemřela

27. 9. 2009
15:55

AKTUALIZOVÁNO: Opilý muž, který vezl na čtyřkolce pět malých dětí, havaroval. Osmiletá holčička v nočních hodinách po převozu do nemocnice zemřela. Tragédie se odehrála v sobotu okolo 19. hodiny na soukromém ranči u Valašských Klobouk.

Policie na případ uvalila přísné informační embargo. "Mohu jen říct, že řidič nadýchal 1,66 promile alkoholu," uvedla mluvčí zlínské policie Jana Bartíková a neuvedla ani šoférův věk. Podle informací Blesk.cz byl řidičem bohatý podnikatel ze Severní Moravy.

Holčička již má v prostorách farmy pomníček se svíčkami a květinami. Podle jiných, zatím neověřených informací jelo na čtyřkolce ve chvíli tragédie dokonce sedm lidí a dva zranění muži ve věku 58 a 39 let byli hospitalizováni v nemocnici ve Vsetíně. Jeden z mužů byl po ambulantním ošetření propuštěn, druhý v nemocnici zůstává. Podle informací Blesk.cz je jeho stav stabilizovaný a muž je mimo ohrožení života.

Na čtyřkolce řidič zřejmě sjížděl nerovný terén na ranči a stroj převrátil.

Pro těžce zraněnou holčičku přiletěl vrtulník záchranné služby. "Dítě mělo poraněný hrudník, břicho a bylo podezření na vnitřní krvácení. Ve vážném stavu jsme ho před půl devátou večer předávali do péče Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě," informoval mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Mluvčí nemocnice odmítl jakoukoliv informaci o smrti holčičky sdělit. "Do vyšetření případu nemohu poskytnout žádnou informaci," bránil se mluvčí Tomáš Oborný. Sdílnější nebyl ani majitel ranče. Tvrdil, že u nehody nebyl, proto žádné bližší informace nemůže poskytnout. Neodpověděl ani na otázku, jaká společnost se u něj sešla. "Byla tady akce, sedělo se. Já jsem byl ale v tu dobu na vyjížďce na koni," sdělil jen.

fiore ( 28. září 2009 14:38 )

hrozne ,ale kde byli rodice te male ?to si nikdo nevsiml ze strizlivych ,ze to ridi opilec ,ktery ma prazdny mozek ? to mi nerikejte ,ze tam byli vsichni ozrali ? mohli se toho vyvarovat.chudak ta mala holcicka .

fantom08 ( 28. září 2009 11:45 )

ty závistivá socko - z tebe mluví akorát ubohost, kdybys na to měl, máš čtyřkolku taky achoval by ses úplně stejně jako de-m-ent

kdokoliv ( 28. září 2009 08:05 )

Představte si, mysulindo, že rodiče této dívenky si opravdu svých dětí hledí až moc a toto je opravdu velká nešťastná náhoda....

bledulka ( 28. září 2009 08:02 )

V 19 h už je na projížďku s koněm po Valašských horách a kopcích dost tma, nemyslíte?

bledulka ( 28. září 2009 07:59 )

Majitel byl určitě střízlivý a jezdil po kopcích v noci na koni... Větší blbost jsem ještě neslyšela!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud