Opilec skočil na projíždějící auto, dupal na střechu

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: ČTK - 
25. ledna 2009
15:41

Neobvyklou nehodu řešili v neděli plzeňští policisté. Před pátou hodinou ranní tam opilý osmadvacetiletý muž skočil na kapotu projíždějícího auta.

Prošel po jeho střeše a několikrát na ní zadupal. Poté, co šokovaný řidič zastavil, opilec seskočil a zmizel, uvedla policejní mluvčí Michaela Altmannová.

Majitel auta Škoda Superb, který škodu vyčíslil na zhruba 30 000 korun, ihned zavolal policii. Muži zákona opilého výtržníka krátce na to dopadli. Díky tomu, že auto ve chvíli, kdy se po něm prošel, nejelo příliš rychle, vyvázl mladík bez zranění.

Skončil ale na záchytné protialkoholní stanici a navíc policisté jeho výstup posoudili jako trestný čin poškozování cizí věci. Za to mu hrozí dokonce až rok vězení.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání