Ivan zavraždil sedm mladých turistů: Byl ztělesněné zlo, řekl o něm vlastní bratr!

Autor: jel - 
4. listopadu 2022
05:00

Ivan Milat byl nejznámějším australským sériovým vrahem. V letech 1989 až 1992 zavraždil minimálně sedm mladých turistů, kteří stopovali v australské lokalitě Belanglo. Milat si vysloužil přezdívku „vrah baťůžkářů“ a v roce 1996 byl za sedm vražd odsouzen na doživotí. V roce 2019 zemřel na rakovinu a až do smrti tvrdil, že je nevinný. Jeho bratr Boris o něm přitom hned po smrti řekl, že je ztělesněné zlo!

Ivan Robert Marko Milat se narodil v Austrálii do rodiny chorvatských emigrantů, kteří měli celkem 14 dětí. Problémy se zákonem měl Ivan Milat už od mládí. Už v sedmnácti letech skončil v nápravném zařízení pro mladistvé kvůli krádežím. V devatenácti letech byl poté za vloupání odsouzen k 18 měsícům vězení a hned po propuštění byl zatčen za řízení kradeného auta. 

Video  Ivan Milat: Australský řezník. Vrah stopařů. Brutální šílenec, který zabíjel náhodné turisty a cestovatele a sám umíral v bolestech.  - Videohub
Video se připravuje ...
Toto video je součástí balíčku PREMIUM.
Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Později byl obviněn z únosu dvou osmnáctiletých stopařek, z nichž jednu znásilnil. Aby unikl trestu, předstíral Milat sebevraždu a utekl na Nový Zéland. Kriminalisté ho nakonec dopadli, trestu se ale vyhnul. Díky právníkovi byl obvinění zproštěn a stal se řidičem kamionu pro firmu Roads & Traffic Authority.

Ivan Milat spáchal v letech 1989 až 1992 prokazatelně minimálně

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání