Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Vražda odhalená po 26 letech! Mafián Alojz brutálně popravil Milana

Autor: shp - 
8. října 2016
15:20

Jeho rodina už dávno přestala doufat, že se s ním shledá. V roce 2011 byl prohlášen za mrtvého, ale jeho život skončil o více než dekádu dříve. Slovák Milan Glevaňák, který zmizel v roce 1990, byl krutě popraven, když se zapletl do obchodu s výherními automaty. Jeho smrt byla obzvlášť brutální, což odhalil mafián Milan Reichel, kterému se kdysi svěřil nechvalně proslulý popravčí mafie Alojz Házy.

Milan Glevaňák z Mlynčeků nedaleko Popradu byl sympatický muž, který začal podnikat v oblasti výherních automatů a potravin. Právě automaty se mu ale staly osudnými. Hazard ho stál život. Zapletl se totiž s mafiánem Alojzem Házym. Ten byl sice chladnokrevně zastřelen v roce 1998, jenže ještě než byl zabit, svěřil se svému známému Milanu Reichelovi, který nyní promluvil pro Týdeník Plus 7 Dní.

Právě Reichel přiznal, že se mu Házy často při různých posezeních svěřoval s hororovými historkami vražd. Jednou z nich byla vražda Milana z Mlynčeků. „Popsal mi, jak jeli autem. Zastavili na kraji cesty, že vykonají malou potřebu. Milan na něho vytáhl zbraň. Lojza mu ji vytrhl, přičemž si poranil ruku. Potom, co se zmocnil zbraně, střelil Milana do hlavy,“ řekl Reichel webu.

Ten ale nepadl na zem, ale se zakrvácenou hlavou před ním začal utíkat. Lojza se za ním rozběhl, svalil ho do příkopu, chytil ho pod krkem a vytrhl mu ohryzek. Potom ho měl dát do kufru felicie a přikrýt ho mechy,“ dodal Reichl. Mafián měl namále, protože ho zastavili s umírajícím mužem v kufru policisté. Brutální vražda mu však prošla.

Zastavili na čerpací stanici, kde za nimi zastavili i policajti, a Milan v kufru ještě chrčel tak, že to bylo slyšet ven. Lojza mu tehdy řekl: „Nechrč, ty buz**ante. Údajně se to stalo na začátku 90. let,“ dodal Reichel webu. Rodina Milana přitom dosud nevěděla, co se s ním stalo. Díky investigativnímu vyšetřování slovenského webu však nyní dostala alespoň rozřešení. Život Milanovi to ale nevrátí.

saldo ( 28. listopadu 2016 11:52 )

Jak se dá vytrhnout ohryzek?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud