Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Učitelka strávila 5 hodin na záchodě v letadle: Uprostřed letu měla pozitivní test na covid!

Autor: jel - 
31. prosince 2021
14:22

Učitelka Marisa Fotieo letěla na svátky z Chicaga na Island. Během letu se však začala cítit špatně a vyšel jí pozitivní test na koronavirus. Pět hodin pak strávila ve stísněném prostoru na toaletě v letadle. Otřesnou událost popsala na sociálních sítích.

Nepříjemnou zkušenost má za sebou učitelka Marisa z Michiganu. Během cesty do Reykjavíku ji totiž začalo bolet v krku. Přestože před cestou měla negativní test na koronavirus, v letadle si ještě udělala samotest. Ten vyšel pozitivně.

„V letadle cestovalo 150 lidí, nejvíce jsem se bála, že je nakazím,“ vysvětlila žena médiím. Cesta trvá dlouhých šest hodin, pět z nich Marisa strávila ve stísněném prostoru na toaletě letadla. 

Po příletu skončila v desetidenní izolaci na hotelovém pokoji. Svátky tak musela oslavit úplně sama. Jedné člence posádky s přezdívkou Rocky bylo však mladé učitelky velmi líto a chtěla ji potěšit. Na hotelový pokoj jí zaslala tašku plnou jídla, květiny a umělý vánoční stromeček. Když Marisa tašku otevřela, tak plakala a nazvala letušku andělem. Dodala také, že spolu zůstaly v kontaktu. 

Celou věc žena sdílela na TikToku, kde její video ze záchodu v letadle viděly 4 miliony lidí. V dalších videích pak popisuje, jak tráví celý den zavřená na hotelovém pokoji. Na Štědrý večer se oblékla do slavnostního, přestože ho musela slavit zcela sama. Izolace by jí však měla v nejbližších dnech skončit. 

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

prochazkanamoste ( 31. prosince 2021 20:41 )

Tralala, tralala, kočička se vdávala, pejsek si ji bral 🎶🎶🎶😂👍

XYZ3 ( 31. prosince 2021 14:47 )

Účitelka... nedivím se...na jiném portálu: 3x očkovaná, před letem 2x PCR negativní.. bolest v krku a pozitivní antigenní test bych neřešila...ale nejsem učitelka jen doktor..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa