Čtvrtek 21. leden 2021
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír
Oblačno 4°C

Dokonalé pěšinky fotbalistů štvou zavřené kadeřníky. Někdo sportovce stříhá načerno

Autor: ČTK - 
12. ledna 2021
19:42

Němečtí kadeřníci protestují proti tomu, že fotbalisté i v době uzávěry kvůli koronaviru vypadají podezřele dobře upravení. Agentura AP uvádí, že národní asociace kadeřníků a barberů kvůli tomu napsala otevřený dopis prezidentovi Německého fotbalového svazu Fritzu Kellerovi. Podle kadeřníků mají mnozí fotbalisté čerstvý sestřih, i když salony jsou už od 16. prosince uzavřeny.

Vzhledem k přísným koronavirovým pravidlům v Německu týkajících se návštěv domácností je většina lidí odsouzena buď k mírně zanedbanému vzhledu, nebo k riskantním amatérským úpravám účesu.

Odborníkům tak nemohlo uniknout, že elitní fotbalisté mají „zvýrazněné pěšinky, vlasy na krku a spáncích vyholené na několik milimetrů a čisté kontury. Tedy účesy, které dokážou vytvořit pouze profesionálové s profesionálním vybavením.“ Podle asociace kadeřníků tak účesy fotbalistů napomáhají k tomu, že se lidé snaží holiče přesvědčit, aby je ostříhali pokoutně navzdory zákazu, například doma.

Loni v červnu dostali hráči Dortmundu Jadon Sancho a Manuel Akanji za to, že se doma nechali stříhat kadeřníkem bez roušky, pokutu od vedení německé ligy.

Video Sport a kultura už v únoru, dává naději Prymula. S omezením na 15 kilometrů od domu narazil. - Blesk

majke79 ( 13. ledna 2021 07:51 )

Jo gelování , tetování , plivaní to jim jde moc dobře

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud