Sobota 24. říjen 2020
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Oblačno 15°C

Marie (45) přiznala na síti koronavirus. Její matku pak odmítli obsloužit v restauraci

Autor: ula - 
9. října 2020
05:15

Marie, 45letá maminka dvou dětí z Česka, má autoimunitní onemocnění. I kvůli tomu se před koronavirem pečlivě chránila, nosila roušku, i když nebyla v dopravě povinná, pravidelně si myla i dezinfikovala ruce, byla v tomto přísná i na svoje nejbližší. Jenže před necelým měsícem se u ní objevily první příznaky covidu-19, s některými se potýká dodnes. Jak se svěřila Blesk Zprávám, nemoc prověřila hlavně vztahy s okolím, zejména, když se přiznala na sociálních sítích, že je nakažená. Její matku pak odmítli obsloužit v restauraci.

Marie (její skutečné jméno redakce zná, na přání respondentky se jej rozhodla změnit) přemýšlela, že při rozhovoru pro Blesk Zprávy přizná svoji identitu. Myslí si, že se není zač stydět.

„Pak jsem si ale přečetla komentáře u pana Kopty, který řekl, že covid-19 není žádná legrace a lidé na něj za to útočí, že podporuje vládu, tak jsem se rozhodla, že pod svým jménem vystupovat nebudu,“ přiznala žena.

Herec Václav Kopta zveřejnil na svém instagramu, že se nakazil novým typem koronaviru. To samé udělala i Marie a jak řekla, celá nákaza prověřila nejen její zdraví, ale také vztahy kolem ní.

Marie netuší, kde se koronavirem nakazila. Protože trpí závažným autoimunitním onemocněním, dávala si pozor, nosila roušku ve veřejné dopravě, i když nebyla povinná,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Další videa
Články odjinud