Ráj boháčů, kde bydlí i modelka Kurková, ohrožuje koronavirus: Nakoupili si tisíce testů!

Autor: DH - 
16. dubna 2020
05:30

Statisticky nejexkluzivnější místo pro život, kde je průměrný roční plat obyvatele stanoven na 2,5 milionu dolarů, floridský ostrov Fisher Island, sužuje koronavirus. Správci luxusního resortu, kde žije více než 800 rodin, proto zakoupili tisíce testů na covid-19, byť zbytek země trpí jejich nedostatkem. Mezi obyvateli ostrova je i česká supermodelka Karolína Kurková.  

Ostrov Fisher Island se nachází nedaleko Miami a dostat se na něj je možné pouze lodí či vrtulníkem. Podle statistik vydělává každý obyvatel ostrova v průměru v přepočtu více než 60 milionů korun ročně a členství v klubu, které musí každý obyvatel platit, je stanoveno údajně na 250 000 dolarů, tedy asi 5,5 milionu korun.

Správci ostrova nakoupili testy pro více než 800 rodin žijících na Fisher Islandu poté, co se potvrdila nákaza koronavirem u přibližně pěti obyvatel. Více než polovinu populace tam přitom tvoří lidé starší 60 let, pro které je virus velmi nebezpečný.

I tak ale zpráva o nákupu rozlítila ostatní obyvatele Floridy, kteří musí pro test projít velmi složitým výběrem. Podle mluvčí ostrova má testování na ostrově podléhat správě univerzity v Miami. Vše ale financuje ostrov.

Na Fisher Islandu má dům řada významných osobností, mezi kterými nechybí tenistka Caroline Wozniacká, tenista Boris Becker, Oprah Winfreyová a také česká supermodelka Karolína Kurková. Své letní sídlo tam má také ředitel Hasbro hraček Alan Hassenfeld.

Testování na ostrově zajišťuje klinika UHealt, jejíchž lékaři dostali testy od správců ostrova.

tomik007 ( 16. dubna 2020 17:20 )

Az to zjisti Moncza s Shabloperem tak - tam jedou...

mikes15 ( 16. dubna 2020 15:00 )

V US bude ještě horko, až se naserou Houmelos people

marieajosef00 ( 16. dubna 2020 12:52 )

Cililink -). Slyšíte jak klíče krásně zvoní.

mandat ( 16. dubna 2020 12:02 )

Evropa nema testy pro tezce nemocne,co maji hrozne bolesti,horecky a dusi se a lidi,co maji peize skupuji testy.
Skvela informace.EU se nestara o Evropany, rozdava miliardy do Afri­ky,In­die,A­sie,c­pe miliony do Turecka, taha ilegalni migranty do Evropy bez kontroly a karanteny.Proc Blesk neinfomuje o tom,jak BNrusel kasle na obcany Evropy,jak z jejich penez financuje idiotske veci,jako staveni nove mesity v Iraku,nebo jak daruje 15 miliard EU do Afriky, a pro evropske podnikatele a firmy penize a podpora neni.

koronavirus ( 16. dubna 2020 11:36 )

měly by se jim ty prasečinky už jednou zatrhnout

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud